Konflikty mezi herci z telenovel

Také mezi herci a herečkami z telenovel dochází k osobním nebo pracovním konfliktům. Zde najdete ty nejznámější, o kterých se mluvilo či stále mluví. Pokud si ještě na nějaký starší vzpomenete, napište do komentářů 🙂

Alicia Machado VS William Levy

alicia-machado+william-levy
Spor mezi hereckými kolegy Alicií Machado a Williamem Levym vznikl během divadelního představení Un amante a la medida, které Alicia po pár uvedeních opustila. Herečka označila Williama za nedochvilného a málo profesionálního. Ostatní herci i William toto nařčení odmítli a také média se spíše přikláněla na jeho stranu. Označili Alicii za tu, která ráda vyhledává spory. Williama se tehdy zastala také legendární herečka Lorena Velásquez, která o Alicii řekla, že nemá herecký talent.

Angelique Boyer VS Daniela Castro

angelique-boyer+daniela-castro
Již od začátku natáčení telenovely Lo que la Vida me Robó to prý vřelo mezi herečkami Angelique Boyer a Danielou Castro. Mezi oběma herečkami panuje prý veliká rivalita. Ta začala ve chvíli, kdy se producentka telenovely Angeli Nesma rozhodla, že první v úvodních titulcích bude jméno Daniely, která hraje zápornou roli. Angelique se údajně urazila, protože tato role není její první hlavní rolí, je velice úspěšná a v současné době je považována za jednu z největších hvězd společnosti Televisa. Hovořilo se také o tom, že scény, kdy Angelique dostává od Daniely facku, byly jako skutečné a mladá herečka odcházela se slzami v očích. Angelique i Daniela všechny tyto zvěsti popřely s tím, že je dobře, že jejich společné scény jsou tak věrohodné, ale obě se respektují. Celý tým telenovely měl však Daniele za zlé její pozdní příchody na natáčení.

Karyme Lozano VS Cristián de la Fuente

karyme-lozano+cristian-de-la-fuente
Karyme Lozano a Cristián de la Fuente hrají hlavní pár telenovely Quiero Amarte. Velkým skandálem se tedy stalo, když se pohádali a přestali spolu vycházet, dokonce se ani nepozdraví. Producent Carlos Moreno tedy začal zvažovat situaci odchodu jedné z postav jejím úmrtím, čímž by se ale úplně změnil konec telenovely. Jenže boj mezi hlavními protagonisty je prý tak silný, že se odráží nejen na celém hereckém obsazení, ale také na obrazovce a následném hodnocení telenovely. Již při natáčení telenovely Amor bravío měl chilský herec problémy. Je sice označován jako skvělý herec, ale také velmi výbušný. Karyme řekla, že s Cristiánem pracuje jen díky své profesionalitě, ale každý den je stále více nesnesitelný.

Mario Cimarro VS Ninel Conde, Zuria Vega, Marlene Favela

ninel-conde+mario-cimarro
Ninel Conde a Mario Cimarro se setkali během natáčení mexické telenovely Mar de amor. Ninel přiznala, že ji Mario fyzicky i slovně napadl, avšak incident uzavřela s tím, že v projektu setrvá a bude se snažit chovat profesionálně a věří, že vše dobře dopadne. Nakonec však z natáčení po 80 dílech odešla. Mario má pověst velice agresivního a konfliktního herce, problémy s ním měly při natáčení jak Lorena Rojas, tak Marlene Favela. Při natáčení Los Herederos del Monte měl Mario odmítnout facku, kterou mu měla dát postava, jež ztvárnila Marlene.

Problémy během natáčení Mar de amor měli mezi sebou také Mario a jeho herecká partnerka Zuria Vega. Podle drbů herec odmítl dát Zurii vášnivý polibek, což herečku rozzuřilo. Mario měl v té době neshody i s dalšími členy štábu.

Martha Cristiana VS Sergio Basáñez

martha-cristiana+sergio-basanez
Také při natáčení telenovely Cuando seas mía došlo ke konfliktu mezi herci. Temperamentní Sergio Basáñez nemohl Marthu Cristianu, která v seriálu hrála jeho manželku, vystát a prohlásil o ní, že je šílená. Martha byla v době natáčení těhotná, a proto nakonec její roli zkrátili a musela odejít.

Silvia Navarro VS Lucero

silvia-navarro+lucero

Při natáčení telenovely Mañana Es Para Siempre si údajně příliš nesedly herečky Silvia Navarro a Lucero. Spor měla začít Lucero, která podle drbů Silvii záviděla hlavní roli v této telenovele. Silvia se tehdy vyjádřila: „Nemohu říci, že jsme přítelkyně, ale existuje zde určitý respekt k naší práci, respektuji Lucero jako herečku, kolegyni i jako člověka.“

Danna García VS Laisha Wilkins

danna-garcia+laisha-wilkins
Rivalita mezi herečkami Dannou Garcíou a Laishou Wilkins se rozpoutala při natáčení telenovely Un Gancho al Corazón. Celý spor, ve kterém mělo dojít i na facku, údajně vyprovokovala Laisha. Obě herečky celou aféru uzavřely s tím, že nejsou kamarádky, ale jen kolegyně.

Lucero VS Nailea Norvind, Gaby Spanic

lucero+nailea-norvind
Ke konfliktu mezi herečkami Lucero a Naileou Norvind došlo v roce 1990 při natáčení telenovely Cuando Llega El Amor. Nailea, která hrála vedlejší roli, začala zastiňovat Lucero v roli hlavní. Nailea v roli Alejandry začala být velice populární, což se většinou u záporné postavy neočekává. Nakonec její postava zemřela.

Během natáčení telenovely Soy tu Dueña se prý zase Lucero příliš „nemusela“ s Gaby Spanic. Podle ostatních herců se Gaby chovala profesionálně a raději se zamykala v šatně, aby zabránila hádkám. Hovořilo se také o problémech Lucero s herečkou Patricií Navidad či hercem Jaime Camilem.

Adriana Fonseca VS Thalía

adriana-fonseca
Herečka Adriana Fonseca si v jednom rozhovoru postěžovala, že během natáčení telenovely Rosalinda měla přísně zakázáno používat make-up, řasenku i tvářenku. Platil totiž přísný zákaz, že nikdo nesmí být „krásnější“ než Thalía.

Leticia Calderón VS Fernando Colunga

leticia-calderon+fernando-colunga
Spor se nevyhnul ani natáčení oblíbené telenovely Esmeralda. Její představitelka Leticia Calderón dokonce chtěla, aby autorka příběhu Delia Fiallo změnila konec telenovely a Esmeralda zůstala po boku doktora Álvara Lazcana a ne José Armanda. To však Delia odmítla.

Lisette Morelos VS Eduardo Verastegui

lisette-morelos+eduardo-verastegui
I přesto, že romantické scény mezi Lisette Morelos a Eduardem Verastegui v telenovele Alma Rebelde byly velice věrohodné, pár se ve skutečnosti nenáviděl. Oba herci se prý vždy nemohli dočkat konce natáčení společných scén.

Gaby Espino VS Edith González

gaby-espino+edith-gonzalez
Herečky Gaby Espino a Edith González si vzájemně „nesedly“ při natáčení mexické telenovely Mundo de Fieras. Mezi herečkami panovala veliká rivalita a k hlavnímu konfliktu došlo ve chvíli, kdy dala Gaby facku Edith. Facka byla tak velká, že Edith odešla s červenou tváří do své šatny. K návratu na natáčení ji musel přesvědčit producent Salvador Mejía.

Gaby Spanic VS José Ángel Llamas, Mauricio Islas

gaby-spanic+jose-angel-llamas
Gabriela Spanic a José Ángel Llamas se do sebe zamilovali během natáčení telenovely La Venganza. Herečka tehdy ukončila svůj vztah a rozhodla se žít s José Ángelem. Jejich láska však vydržela méně než rok a skončila špatně. Po rozchodu totiž Gaby napsala knihu nazvanou El Ángel Descarado, kde věnovala jednu kapitolu právě José Ángelovi, kterého popsala jako vyděrače a lháře se sebevražednými sklony.

V telenovele Prisionera byl hereckým partnerem Gaby herec Mauricio Islas. Když Gaby vydala svoji autobiografickou knihu Mi Vida Entre Líneas, napsala, že byla obětí sexuálního obtěžování ze strany Mauricia. Každý v té době čekal nějakou reakci také od Mauricia, ten se však k obvinění vůbec nevyjádřil.

Christian Meier VS Ana Colchero

ana-colchero+christian-meier
Natáčení peruánské telenovely Isabella, Mujer Enamorada z roku 1999 je označováno jako „válka“. Nesedli si představitelé hlavního páru herci Ana Colchero a Christian Meier a problémy byly také s natáčením a produkcí. Ani zvěsti o údajném románku mezi herci neoklamaly diváky, kteří napětí mezi párem cítili i přes obrazovky.

Fernando Colunga VS William Levy

fernando-colunga+william-levy
Herci Fernando Colunga a William Levy se setkali během natáčení mexické telenovely Pasión. Fernando zde hrál hlavní roli a měl být hlavní hvězdou. Jenže pro Williama byla role prvními krůčky do podvědomí mexických diváků a podporovala ho také producentka Carla Estrada, která v něm viděla úspěch. Podle drbů prý nemohl Fernando vystát pozornost Williamových fanoušků. Fernando však Williama v oblibě nemá ani po skončení natáčení telenovely… Na 14. února 2014 společnost Televisa připravila ke dni sv. Valentýna kampaň se 14 herci. Fernando se však odmítl zúčastnit, jelikož jedním z účastníků kampaně je také William. Fernanda tedy zastoupil herec José Ron.

Konflikty mezi herci z telenovel
3.9, hlasů: 10. Ohodnoť i ty:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (3)

 1. Martin

  Gaby Espino vs Edith Gonzales
  Gaby Spanic vs Chantal Andere
  Victoria Ruffo vs Cecilia Gabriela
  Eduardo Verestegui vs Lisette Morelos
  Sherlynn vs Sabine Moussier
  Lucia Mendez vs Veronica Castro
  Itati Cantoral vs Susana Gonzales
  Adela Noriega vs Zully Montero
  Nailea Norvid vs Lucero

  1. Barča (Autor příspěvku)

   Díky 🙂 Postupně přidám…

  2. Olivia

   super článok prosím o viac takých <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *