Gaby Spanic

Celým jménem Gabriela Elena Spanic Utrera se narodila 10. prosince 1973. Její otec je původem z Chorvatska a její matka z Venezuely. Má sestru dvojče Danielu, která je taky herečka, mladší sestru Patriciu a bratra Antonia.

Gabriela začala studovat psychologii, ale studia nedokončila a vrhla se na herectví a modeling. V roce 1992 se zúčastnila soutěže krásy Miss Venezuela. Tato soutěž jí posloužila jako odrazový můstek do světa telenovel, kde hrála dosud jen menší role.

Její první větší rolí byla role záporná v telenovele Morena Clara. Poté hrála v řadě úspěšných venezuelských telenovel. Kvůli roli v telenovele La Usurpadora, která měla mezinárodní úspěch, odešla do Mexika. Hrála také v řadě telenovel společnosti Telemundo.

Po porodu syna, který dostal jméno Gabriel de Jesús, si dala čtyřletou přestávku. Na obrazovky se vrátila v roce 2010 jako záporná postava v telenovele Soy tu dueña. Později se objevila například v telenovelách Emperatriz, La otra cara del alma či Siempre tuya Acapulco.

3.7/5 - (3 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Ivona Gutová

    Ahoj Barčo, i tobě děkuji za všechny zprávičky, moc mě tady potěšila zpráva o Gabi Spanic, má syna jménem Gabriel de Jezus, prosím, kdo je otcem dítěte, pokud je to známo a je vůbec vdaná? Prosím o odpověď, mám ji moc ráda jako herečku, která ztvárnila dvojroli v telenovele La Usurpadora. To byl úžasný výkon. Děkuji Ivona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.