Ana Brenda Contreras

Ana Brenda Contreras se narodila 24. prosince 1986 v McAllen, Texas. Dětství strávila mezi Texasem a mexickým městem Tamaulipas, kde se narodili její rodiče.

V 15 letech se přestěhovala do Mexico City, aby se zde zúčastnila reality show kanálu Televisa nazvané Popstars México. V této soutěži se dostala až do finále, stala se členkou kapely a nahrála album. V roce 2003 začala v Centro de Educación Artística de Televisa studovat herectví a o dva roky později získala první menší roli v telenovele Barrera de Amor a poté v telenovele Duelo de pasiones.

V roce 2008 získala svou první hlavní roli v telenovele Juro Que Te Amo. Poté si zahrála v telenovelách SortilegioTeresaLa que no podía amarCorazón indomableLo imperdonable, Por amar sin ley,… 

Ana hrála také ve známých seriálech Mujeres Asesinas, Tiempo Final, Blue Demon, Dynasty.

V letech 2013-2014 byl Aniným manželem mexický toreador Alejandro Amaya. Později pak chodila s hercem Ivánem Sánchezem, ale rozešli se. Nyní je jejím partnerem texaský podnikatel Zacarías Melhem.

Její kamarádkou je herečka Mariana Torres.

5/5 - (5 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. Hola!!

    Hello! There are so many great pictures about Ana Brenda Contreras in your website. Congratulations and greetings from Mexico.

    Rodrigo H S.

    1. Rosi (Autor příspěvku)

      Thank you, Rodrigo. We are trying to do our best 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *