Martha Cristiana

Martha Cristiana Merino Ponce de León se narodila 27. 3. 1971 v Pueble, v Mexiku, ale vyrůstala v Durangu. Je velice známá především díky své kráse. Svou kariéru odstartovala jako modelka a to již v 16 letech a tou je i dodnes. Je vysoká 177 cm. Zúčastnila se mnoha soutěží krásy a reprezentovala Mexiko na Miss International v Japonsku, kde skončila třetí. Objevila se na obálce mnoha časopisů (Vogue, Elle, Clara, Marie Claire a další).

Po absolovování hereckého kurzu si zahrála v krátkých filmech i telenovelách. U nás se proslavila rolí Berenice v telenovele Cuando Seas Mía (Hříšná láska).

Kromě modelingu a herectví se věnuje také podnikání. V roce 2010 navrhla svou první vlastní řadu šperků pod značkou návrháře šperků Daniela Espinosy.

Martha má čtyři syny. Alberto a Luca jsou z manželství s Albertem Ventosou. Se svým druhým manželem Raúlem Martínezem Ostosem, se kterým se rovněž rozvedla a dokonce jej obvilinila z domácího násilí, měla Lucu a Matea. Ten je teď ženaty s herečkou Anou Serradillou, která hrála po boku Marthy v telenovele Cuando Seas Mía. Zajímavé také je, že Martha se stala velmi mladou babičkou a to ve svých 38 letech.

4.9/5 - (30 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *