Angelique Boyer

Mexická herečka francouzského původu Angelique Boyer, celým jménem Monique Paulette Boyer Rousseau, se narodila 4. července 1988 ve Francii. Když byly Angelique dva roky, rodina se přestěhovala do Mexika. Již jako dítě se věnovala modelingu a v osmi letech vstoupila do dětské herecké školy při společnosti Televisa. V dospívání byla členkou popové skupiny Rabanitos Verdes.

Poprvé si Angelique zahrála větší roli v telenovele Rebelde. Zlom v její kariéře jí však přinesla role Teresy ve stejnojmenné telenovele, kde zářila po boku herců Aaróna Díaze a Sebastiána Rulliho, díky které získala nejen obrovskou popularitu, ale také řadu ocenění. Angelique si dále zahrála v telenovelách Muchachitas como tú, Alma de Hierro, Corazón salvaje, Abismo de pasiónLo que la vida me robó a seriálu Mujeres Asesinas.

Jejím přítelem byl herec Sebastián Zurita, vztah však vydržel jen krátce. Dlouhou dobu byl jejím přítelem producent José Alberto Castro, se kterým se seznámila při natáčení telenovely Teresa. Nyní chodí s hercem Sebastianem Rullim.

4.7/5 - (8 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (3)

  1. Marta

    Je skvělá! Pro roli Teresy se perfektně hodí. Navíc je krásná a má určité kouzlo.

  2. Marta

    Viděla jsem ve zprávách, že jí umřela maminka, chudinka byla z toho úplně zničená.

  3. Marlene

    Máte tam chybu … celým menom je Angelique Monique Paulette Boyer Rousseau, nie len Monique

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *