Kandidátky na hlavní roli

Producentka Angelli Nesma se pustila do příprav nové telenovely Bodas de Odio, která bude remakem známé telenovely Amor Real. Rozdíl však bude v tom, že telenovela se nebude odehrávat v minulosti, ale v současnosti. O plánech na natočení této telenovely jsme vás již informovali, nyní se však začala hledat herečka, která by ztvárnila hlavní hrdinku. Podle posledních zpráv jsou žhavými kandidátkami na tuto roli herečky Angelique Boyer, Maite Perroni, Zuria Vega či Sandra Echeverría.

Podle jiných zpráv prý hlavní hrdinku bude hrát Angelique Boyer a společně s ní herci Sebastián Rulli a Valentino Lanús.

A jaký je Váš názor? Kterou z hereček byste si do hlavní role představovali?

1/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (4)

 1. Monika

  Jednoznačně Maite !!

 2. Sofi

  Moc prosím dejte tam Maite ale at s ni hraje William Levy 🙁 🙁 moc prosím 🙁

 3. Dana

  Maite je více známá a je nejlepší herečka..Takže dle mého názoru Maite,a když už ne ona,tak Sandra…Angelique Boyer mi není vůbec sympatická.

 4. Sasika

  Každá z nich ma niečo do seba. Sú mladé pekné a šikovné herečky, ale keď si spomeniem aj na originál a vybrať si tú najvhodnejšiu do tohto seriálu.. no podla mňa Angelique Boyer. Hoci jej je teraz v Televisi vela a s Rullim už by predsa len stačilo, ju si tu viem predstaviť najlepšie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

x
Vánoce s Telenovely.net!
Přijďte k nám na Štědrý den, protože vám nadělíme nový příspěvek KAŽDOU HODINU! Veselé Vánoce přeje tým Telenovely.net
dní
hodin
minut
sekund