Mauricio Islas

Juan Mauricio Islas Ilescas se narodil 16. srpna 1973 v Ciudad de Mexico v Mexiku podnikateli jménem Juan Islas a Rosalindě Ilescas. Má ještě staršího bratra. Přátelé mu říkají Mauro nebo Vampiro (upír).

Mauricio studoval divadelní herectvní, přesto se vždy viděl před kamerou, proto se přihlásil do Centro de Capacitación od Televisy. Je znám pro své role v telenovelách, ale také i filmech. Za svou roli v telenovele El Manantial získal cenu TVyNovelas. Během své kariéry pracoval pro Televisu, Telemundo i TV Azteca. Také jsme ho mohli vidět v telenovelách Amor gitano, Mi destino eres tú, Amor real, Prisionera, La loba, La mujer de Judas, Destino atd.

Jeho oblíbenou knihou je The Knight in Rusty Armor od Roberta Fishera a z filmů má rád Life is Beautiful od Roberta Benigniho.

Měl vztah s herečkou Adamari López a Paolou Treviño. Oženil se s venezuelskou modelkou a zpěvačkou Patricií Villasaña, se kterou má dceru Camilu, vztah ale nevydržel. V roce 2007 se oženil s herečkou Palomou Quezada, která mu v roce 2011 porodila syna Emiliana a později holčičku Fridu.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

x
Vánoce s Telenovely.net!
Přijďte k nám na Štědrý den, protože vám nadělíme nový příspěvek KAŽDOU HODINU! Veselé Vánoce přeje tým Telenovely.net
dní
hodin
minut
sekund