Thalía

Narodila se 27. srpna 1971 v Mexico City jako Ariadna Thalía Sodi Miranda. V roce 1984 vstoupila do skupiny Vaselina a potom do mexického seskupení Timbriche jako sborová zpěvačka, později zpívala také sólově. Hrála také v muzikálu Grease (Pomáda).

Poté se také začala prosazovat jako herečka. Poprvé se ale v televizi objevila již v devíti letech. První vážnější hereckou roli získala v roce 1987. V letech 1992, 1994 a 1995 natočila tzv. trilogii o Mariích – María Mercedes, Marimar, María la del Barrio. V poslední – María la del Barrio jí hrál hereckého partnera Fernando Colunga, do kterého se velmi zamilovala a vypadalo to na lásku na celý život, ale nevyšlo to.

Rok žila v Los Angeles a naučila se anglicky. 2. prosince 2000 se provdala ze Tommyho Mottolu, bývalého manžela zpěvačky Mariah Carey.

Během své kariéry natočila několik hudebních alb. Celosvětově se stala známou především díky telenovele Rosalinda.

Thalía má dvě děti. Díky těhotenství Thalia začala pracovat pro nadaci March of Dimes, která podporuje prenatální výzkum a léčení vad plodu.

5/5 - (71 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. Sabina

    Strasne se me libi Thalia aj v Rosalinde je tak naaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…:)))))))

  2. Sabina

    Strasne se me libi Thalia je naprosto naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaa a uzasna fakt moc nadherne zpiva nejvic fakt ma nadherne vlasy vsechno postavu snad bude nekde brzo video s ni:)))))))))))))))Chtela bych mit vlasy jako Thalia je nejvic naaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a uzasna…:))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

x
Vánoce s Telenovely.net!
Přijďte k nám na Štědrý den, protože vám nadělíme nový příspěvek KAŽDOU HODINU! Veselé Vánoce přeje tým Telenovely.net
dní
hodin
minut
sekund