Alicia Machado

Herečka, zpěvačka a modelka Alicia Machado, celým jménem Joseph Alicia Machado Fajardo, se narodila 6. prosince 1976 v Maracay ve Venezuele.  Je dcerou španělského přistěhovalce jménem Arturo Machado a její matka Martha Fajardo je kubánského původu.

V roce 1998 si zahrála první a zároveň hlavní roli ve venezuelské telenovele Samantha. Když tuto roli dostala, neměla s hraním žádné zkušenosti, a nikdo nepochyboval o tom, že ji dostala především proto, že o rok dříve vyhrála titul Miss Universe v Las Vegas, v USA poté, co se v roce 1995 stala nejkrásnější ženou Venezuely. V těchto letech byla byla Alicia velice populární nejen kvůli titulu, ale i proto, že o něj vinou přibraných dvaceti kilo málem přišla. Za roli v telenovele Samantha získala ocenění pro nejlepší ženský herecký výkon. Zahrála si v telenovelách: Secreto de amor, Mambo y Canela, Amor sin maquillaje, Hasta que el dinero nos separe, Atrévete a soñar, Una familia con suerte, Porque el amor manda.

V roce 2004 vydala své první sólové album nazvané Alicia Machado. O rok později byla jednou ze soutěžích v reality show La granja de los famosos.

V roce 2012 se zúčastnila třetí řady taneční soutěže Mira Quien Baila, kde se nakonec umístila na krásném třetím místě a všichni ji obdivovali díky tomu, jak se v průběhu soutěže zlepšovala. Alicia se dvakrát objevila nahá v časopise Playboy.

Má dcerku jménem Dinorah, která se narodila v roce 2008.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *