Danna García

Kolumbijská herečka Danna García, celým jménem Danna María García Osuna, se narodila 4. února 1978 ve městě Medellín v Kolumbii. Její matkou je slavná kolumbijská zpěvačka Claudia Osuna. Danna má ještě bratra a sestru. Kromě rodné španělštiny umí anglicky, francouzsky a také německy, protože několik let v Německu žila.

Její kariéra začala natáčením a fotografováním reklam, teprve poté začala získat role v telenovelách. Větší popularitu jí přinesla role Marcely v telenovele Café con aroma de mujer. Souběžně s herectvím se Danna věnovala také zpěvu, působila jako zpěvačka v kolumbijské skupině Cafe Moreno. V roce 1996 se přestěhovala do Mexika, jelikož získala roli v telenovele Al norte del corazón společnosti Azteca, poté se vrátila do Kolumbie a natočila telenovelu Perro Amor, za kterou získala několik ocenění. Poté hrála například v telenovelách Háblame de amor, La RevanchaPasión de gavilanesTe Voy a Enseñar a QuererCorazón PartidoLa TraiciónUn gancho al corazónBella CalamidadesAlguien te miraQué bonito amor

Za roli v telenovele Pasión de gavilanes získala mnoho ocenění, například od kanálu Caracol pro nejlepší ženskou hlavní roli. Daří se jí nejen jako herečce, ale také se stala tváří společnosti Garnier a Maybelline New York.

Dne 8. července 2017 se Danna stala maminkou syna Danteho.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (7)

 1. LoLa

  lo mejor*

 2. Monika

  http://www.osobnosti.cz/danna-garcia.php všechny moc prosím o like 🙂

 3. Klára

  Moje nejoblíbenější herečka 🙂

 4. Tereza

  Danna patří mezi moje nejoblíbenější a nejkrásnější herečky 🙂

 5. barbara

  herecka danna garcia ma nekoho nebo ne

 6. karolina

  dobrý den chci se zeptat na herečku danna garcia četla jsem že skončila v nemocnici jak je na tom

  1. Barča

   O stavu Danny aktuálně informujeme vždy v tomto příspěvku:
   https://www.telenovely.net/aktuality/koronavirus-se-ani-hvezdam-telenovel-nevyhyba/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *