Fernando Colunga

Fernando Colunga se narodil 3. března 1966 v Mexiko City. Vystudoval na univerzitě v Mexiku stavební inženýrství, ale vždy snil o tom, stát se hercem.

V roce 1992 se poprvé objevil v televizi v telenovele María Mercedes. Původně měl hrát jen v 10 epizodách, ale pro velký úspěch natočil epizod 80. Poprvé se v hlavní roli objevil v telenovele María la del Barrio a v roce 1997 s telenovele Esmeralda. Poté se nabídky na další role jen hrnuly a Fernando se stal jedním z nejznámějších herců mexických telenovel.

V roce 2012 se objevil v telenovele Porque el amor manda po boku Blancy Soto, zamilovali se do sebe a jsou i životními partnery, ale o svém soukromí na veřejnosti nemluví.

Fernando podepsal smlouvu s Telemundem a připravují spolu první společný projekt Malverde: El Santo Patrón, který by měl mít premiéru v roce 2021 a v seriálu nebude chybět ani Blanca Soto.

4.9/5 - (160 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Taťána Haladová

    Taťána
    Rosi prosím jak je v češtině přeložená telenovela Porque El AMOR Manda a jestli ji někde v Česku na některém tel. kanále dávají? Ráda bych se na to podívala. Moc děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *