Christian Meier

Model, herec a zpěvák Christian Meier, celým jménem Christian Dietrich Meier Zender, se narodil 23. června 1970 ve čtvrti San Isidro v Limě, Peru. Je nejmladší ze čtyř sourozenců a jméno Christian dostal podle hrdiny z jednoho seriálu, který jeho matka sledovala v době těhotenství. Jeho matka Gladys Zender byla peruánskou královnou krásy a otec Antonio Meier je peruánský politik. Rok žil také se svou rodinou na Kostarice a roku 1977 začal studovat školu Colegio Maristas, kde vydržel deset let. Od sedmnácti let až do roku 1993 hrál ve skupině Arena Hash, později vydal několik sólových alb a debutoval v telenovele Gorrión. Od té doby působí jako herec i zpěvák. Velkou popularitu mu přinesla hlavně telenovela Luz María a film Ciudad de M, kde hrál mladíka, který je šéfem gangu.

V roce 2005 natočil úspěšnou telenovelu La Tormenta po boku Natalie Streignard, dále také účinkoval v telenovelách Luciana y Nicolás, Luna, la heredera,  Zorro, la espada y la rosa, Doña BárbaraAlguien te miraPrimera damaCosita Linda a seriálech Lynch a Divorciados.

Dvanáct let byla jeho manželkou peruánská herečka Marisol Aguirre, s níž se seznámil při natáčení telenovely Gorrión a mají spolu tři děti. Rozešli se v roce 2007. Poté byla Christianovou přítelkyní herečka Génesis Rodríguez, jejich vztah však nevydržel. Momentálně randí s herečkou Julianou Glavis, se kterou natáčí seriál El General Naranjo.

5/5 - (17 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (13)

 1. paloma

  jaky pisne spiva zpevak christian meier jso nějake i z telenovel

  1. Rosi (Autor příspěvku)

   Pokud vím, tak Christian nenazpíval žádné písně k telenovelám. Mezi jeho známé písně patří např. Tus huellas entre las mías, Carreteras mojadas, Alguien, Novia de nadie.

 2. mariana

  je christian meier rozvedeny nebo zrnaty

  1. Rosi (Autor příspěvku)

   Christian je rozvedený. S herečkou Marisol Aguirre žil 12 let, mají spolu tři děti.

 3. mariana

  je svobodny

 4. paloma

  je jeste svobodny

 5. Pepuss

  Všetko najlepšie k narodeninám Christian! 😉

 6. Miroslava Noskova

  Prosím, napište, jestli se bude dávat nějaká další telenovela, kde hraje Christian Meier. Pokud vím, l3.září končí na PRIMA LOVE ALGUIEN te mira. Děkuji. MIRA

  1. Zuzka

   Na Prima Love, zatím žádná nová telenovela nebude, ale prý jsou nějaké v plánu, ale víc Prima Love prozradit nechce… 🙁

 7. olarai

  Je úžasný, sleduji ho na twitteru pod @oliverdog. Jeho zprávičky ( nebo-li pípání ) jsou velice zábavné. Vyhledejte si také na netu”CHRISMEIERFANS”.

 8. Miranda

  Já ho žeru 😛

 9. kolo

  hmmm

 10. Pepuss

  feliz cumpleanos Christian!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *