AKTUALIZOVÁNO! Neuskutečněné telenovely

Televizní společnosti zamýšlejí natočit telenovelu, představí pilotní trailer, vyberou herecké obsazení, avšak jejich plány někdy nevyjdou. Ať už z důvodu k sobě se nehodících protagonistů, nedostatku finančních prostředků či jiných okolností. Přinášíme malý přehled plánovaných, ale neuskutečněných telenovel. 

Pokud si ještě na nějaké další vzpomenete, napište do komentářů 🙂

Amor de madre


Plánovaná telenovela společnosti Telemundo, ke které vzniklo promo, ale k natočení nedošlo. Mělo se jednat o příběh rozdělených dvojčat a lásky matky a dcery ke stejnému muži.

Plánované obsazení: Victoria Ruffo, Arturo Peniche, Gaby Espino

Casanova sin Amor


Natočení telenovely Casanova Sin Amor plánovala společnost Telemundo v roce 2010. Do hlavní role byl obsazen herec Miguel Varoni, který měl ztvárnit majitele úspěšné televizní společnosti, který hledá skutečnou lásku. Projekt byl zrušen poté, co se Miguel rozhodl věnovat režírování seriálu La Diosa Coronada.

Plánované obsazení: Miguel Varoni, Sara Corrales, Katie Barberi, Gary Forero

Coraje

 
Mexická TV Azteca plánovala pro rok 2007 vysílání nové verze argentinské telenovely Padre Coraje z roku 2004. V roce 2006 tedy byla natočena pilotní epizoda, kde hrály hlavní role Christian Sancho a Adriana Louvier. Po přezkoumání první epizody byl však projekt společností zrušen.

Plánované obsazení: Christian Sancho, Adriana Louvier, Cecilia Ponce, Daniel Elbittar, Rafael Sánchez Navarro, Patricia Bernal

Como agua y aceite

V roce 2016 plánovala mexická producentka MaPat natočení telenovely Como agua y aceite pro společnost Televisa. Ta měla být remakem telenovely La Otra a do hlavní role byly zvažovány herečky Michelle Renaud, Dulce María, Ariadne Díaz, Camila Sodi a Ana Brenda Contreras. Mezi muži byla zmiňována jména Juan Diego Covarrubias, Brandon Peniche, Eugenio Siller a Pablo Lyle. Po několika konkurzech však producentka změnila názor a pustila se do natáčení telenovely Corazón que miente.

Cupido, El Negocio del Amor

     
Telenovelu Cupido, El Negocio del Amor měla v plánu natočit argentinská společnost Dori Media Group v roce 2009. Ana Maria Orozco však otěhotněla. Telenovela se měla zabývat příběhem dvou rozvodových advokátů – Victorie a Estebana, kteří jsou vzájemnými rivaly. Osud je svede dohromady a založí si společně agenturu plánovačů svateb.

Plánované obsazení: Ana Maria Orozco, Adrian Navarro, Luis Ziembrowsky

Gavilán y Paloma

V roce 2006 si mexická Azteca objednala natočení telenovely Gavilán y Paloma, která by byla remakem argentinské telenovely Muñeca brava. Do hlavních rolí byli obsazeni Daniel Elbittar a Stephanie Cayo. Od projektu však producenti ustoupili, ale v následujícím roce se ho chopila konkurenční Televisa a natočila telenovelu s názvem Al diablo con los guapos.

Gutierritos

Originální telenovelu Gutierritos zamýšlel pro společnost Televisa v roce 2014 producent Emilio Larrosa. Televisa však projektu nedala zelenou, takže z natáčení sešlo.

Plánované obsazení: Ernesto Laguardia, Itatí Cantoral, Ana Bekoa

Idolos de Juventud

    

Na přelomu roku 2007 a 2008 připravovalo Telemundo natočení telenovely Idolos de Juventud s následujícím dějem: Ramón Armendariz je nejpopulárnější mexický hudební producent. Podařilo se mu nastartovat kariéru mnoha mexickým hudebním hvězdám, mezi nimi i své ženě Glorii. Jejich manželství však není šťastné – jejich ega jim nedovolují poskytnout jakýkoliv prostor lásce. Gloria už navíc také není takovou hvězdou, co bývala, a tak musí Ramón hledat novou osobnost. Rozhodne se vytvořit reality show, která mu má pomoci najít nový hlas mexické hudby. Po obrovském množství konkurzů Ramón oznamuje, že vybral nikoliv jednoho, ale dva vítěze! Jedním z nich je Valentín, který pochází z chudých poměrů, a tou druhou je Victoria, půvabná mladá žena se stejně podmanivým hlasem. Valentín a Victoria sdílejí zázračnou chvíli v okamžiku, kdy zpívají na jevišti poprvé spolu. Jejich hlasy se až zázračně prolínají a osud je sváže poutem lásky. Jejich životy se však obrací k horšímu, když si Gloria vynucuje Valentínovu pozornost a ten tak ztrácí kontrolu nad svým životem. Je láska silnější než sláva?

Plánované obsazení: Karla Díaz-Leal, Marcela Garcia, Patricia Sirvent, Eduardo Cuervo, Jencarlos Canela, Héctor Soberón

La calle de las novias


V roce 2014 uvažovala mexická společnost Azteca o natočení nové verze stejnojmenné telenovely La calle de las novias z roku 2000. Do hlavních rolí byli vybráni Alejandra Lazcano a Leonardo García. Ve vysílání měla tato telenovela nahradit telenovelu Siempre tuya Acapulco. Nicméně projekt byl náhle zrušen.

La Indomable


Když v roce 2015 televizní společnost Telemundo ohlásila velký návrat Lucero na televizní obrazovky, fanoušci byli nadšení. Mělo se jednat o telenovelu s názvem La Indomable, která však bohužel nikdy nespatřila světlo světa. Lucero měla hrát silnou ženu, která je schopná čelit jakýmkoliv výzvám. Do role hlavního hrdiny bylo uvažováno o hercích jako jsou William Levy, Juan Soler, Miguel Varoni, Pedro Fernández.

La Mala, La Buena y La Tonta

  

Telenovelu La Mala, La Buena y La Tonta plánovala společnost Telemundo v roce 2010 a měla pojednávat o třech rozdílných sestrách.

Plánované obsazení:  Gaby Espino, Maritza Rodríguez, Elizabeth Gutiérrez, Christian Meier

Las Brujas de South Beach

    

Las Brujas de South Beach byla zamýšleným projektem Telemunda, ztroskotal však údajně kvůli vysokým nákladům. Příběh měl pojednávat o mladých ženách, které byly v minulém životě sestrami. Tyto dívky se v moderní době znovu spojily a musí společně rozřešit tajemství lásky a smrti, která zůstala nezodpovězena. Přestože si jsou nyní navzájem cizí, cítí se svázány sesterským poutem. Sestry se snaží sjednotit svá nadání a dokončit misi za zničení zlých sil, které je trápily ve již ve 12. století….

Plánované obsazení: Natalia Streignard, Ana Lucía Domínguez, Jullye Giliberti, Catherine Siachoque, José Angel Llamas

Las Cuatro Mujeres de Juan

V roce 2010 natočila společnost Telemundo demo k telenovele Las Cuatro Mujeres de Juan. K realizaci telenovely však nikdy nedošlo, jelikož se pilotní video společnosti nelíbilo a z projektu sešlo.

Plánované obsazení: Jencarlos Canela, Gaby Espino, Jorge Luis Pila, Maritza Bustamante, Vanessa Pose

Las tierras de tu amor

Mexickou telenovelu Las tierras de tu amor připravoval producent Carlos Moreno pro společnost Televisa v roce 2016. Mělo se jednat o remake kolumbijské telenovely La dama de Troya a ve vysílání měla nahradit telenovelu Las Amazonas. Do hlavních rolí byli zvažováni herci Ana Brenda Contreras, Laura Carmine, Alejandra Lazcano, Ignacio Casano, Alfonso Dosal, Erik Hayser a Daniel Arenas. Projekt byl nakonec zrušen.

Llegar a ti

Také americká telenovela Llegar a ti, kterou objednala v roce 2006 společnost Telemundo, byla nakonec zrušena. Hlavní roli totiž měla hrát Lorena Rojas, která však byla společně s Catherine Siachoque obsazena do telenovely Pecados ajenos. 

Plánované obsazení: Lorena Rojas, Catherine Siachoque, Ivan Cabrera, Paola Rey, Pablo Azar

Madre sustituta

Natočení telenovely Madre sustituta zamýšlela mexická společnost Televisa společně s producentkou Giselle Gonzalez. Mělo se jednat o originální příběh o náhradních matkách. Plánovalo se s hereckým párem José Ron a Esmeralda Pimentel. Každopádně Televise se projekt nezdál vhodný do jejího programu, takže byl zrušen.

Mi amor secreto


V roce 2006 TV Azteca plánovala natočení telenovely nazvané Mi amor secreto. Mělo se jednat o příběh lásky mladé dívky a staršího muže. Vznikla i promo fotka, avšak z natáčení telenovely sešlo, údajně kvůli tomu, že na kamerových zkouškách k sobě Silvia a Víctor neladili.

Plánované obsazení: Silvia Navarro, Víctor Cámara, Aylín Mújica, Hector Suarez Gomiz, Mercedes Pascual, Paloma Woolrich, David Zepeda

Mujeres de arena

Mexická společnost Azteca chtěla realizovat novou verzi brazilské telenovely Mulheres de areia (Mujeres de arena). Roli dvojčat Ruth a Raquel měla hrát herečka Gabriela Spanic. V roce 2013 však Azteca projekt zrušila a spisovatel Eric Vonn dostal za úkol napsat originální příběh.

Nube y la chica azul


V roce 2018 si společnost Televisa objednala telenovelu Nube y la chica azul, která by byla remakem argentinské telenovely Nini. Do hlavních rolí byly obsazeny herečky Renata Notni a Leticia Calderón. Šéf dramaturgie však projekt zrušil tři dny před začátkem natáčení. Leticia na své sociální síti napsala: “Jsem smutná, rozčilená a zklamaná.”

Perla negra 2


Perla negra 2 měla být pokračováním populární argentinské telenovely Perla negra z roku 1994. Za projektem stála herečka Andrea del Boca, žádný kanál však o něj neprojevil zájem.

Polvorita

V roce 2005 chtěla společnost Telemundo natočit telenovelu Polvorita. O příběhu nebylo více známo, ale do hlavních rolí byli obsazeni Stephanie Cayo a Erick Elías. Projekt byl však později zrušen.

Reinas

Telenovela Reinas měla pojednávat o životě modelek, jejich starostech i láskách… Plánovala ji společnost Telemundo, natočeno bylo však jen pilotní video.

Plánované obsazení: Marcela Gardeazabal, Michel Brown, Angela Vergara, Lorena Bernal, Juan Alfonso Baptista, Javier Gomez

Rosalinda y Primitivo


Tato telenovela byla jednou z plánovaných pro rok 2010 společnosti Telemundo. K jejímu natáčení však nedošlo. Měla pojednávat o příběhu dvou rozdílných bratrů, kteří se zamilují do stejné ženy.

Plánované obsazení: Jencarlos Canela, Sandra Echeverría, Alberto Quintero

Segundo tiempo

Telemundo zamýšlelo natočení telenovely Segundo tiempo. Hlavní role měli hrát Itatí Cantoral a Mauricio Islas. Zůstalo však jen u plánů.

Solamente tú

Producent Pedro Damián připravoval telenovelu Solamente tú pro společnost Televisa. Jednalo by se o adaptaci argentinské telenovely Solamente vos. Hlavní role měli ztvárnit Valentino Lanús a Irán Castillo. Sám Pedro Damián však od projektu později ustoupil.

Titanic


V roce 2008 zamýšlela Carla Estrada natočení megatelenovely Titanic, inspirované stejnojmenným filmem. Telenovela měla mít menší počet dílů, ale i tak se ukázala velice nákladnou a z projektu sešlo.

Plánované obsazení: Fernando Colunga

4.1/5 - (12 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (4)

 1. Maťo
  1. Fíla

   Místo toho pak natočili Corazon valiente (2012) – alespoň synpse by tomu odpovídala, jednu hrdinku vyškrtli a krom Aylin změnili i obsazení 🙂

  2. Fíla

   Tento seriál nakonec přejmenovali na Corazon valiente a byl uveden roku 2012 – synopse točící se okolo hrdinek (bodyguardek) by tomu odpovídala, stejně tak obsazení Aylin do role potvory 🙂

 2. Ivona Gutová

  NEUSKUTEČNĚNÉ TELENOVELY Ahoj Barčo, tak jsem smutná, že některé telenovely nemohly být realizovány. Myslím, že třeba megatelenovela Titanic v roce 2008 by byla tak nákladná, že to Carla Estrada brzy pochopila a od projektu upustila, přestože herecké obsazení by bylo od ní na vysoké úrovni. Děkuji Ti za úžasné znalosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

x
Vánoce s Telenovely.net!
Přijďte k nám na Štědrý den, protože vám nadělíme nový příspěvek KAŽDOU HODINU! Veselé Vánoce přeje tým Telenovely.net
dní
hodin
minut
sekund