Dulce María

Dulce María Espinosa Saviñón se narodila 6. prosince 1985 v hlavním městě Mexika. Má dvě sestry, Blancu a Claudii. Je herečkou, ale také píše písničky a zpívá.

Jako dítě začala s televizními reklamami, v osmi letech účinkovala v Plaza Sesamo, což je mexický ekvivalent pořadu Sezame, otevři se (Sesame Street). Velkou popularitu ji přinesla role v telenovele Rebelde, díky níž byla pak založena skupina RBD, se kterou Dulce María vydala 9 hudebních alb vč. verzí v angličtině a portugalštině. Alba se prodávala nejen v Jižní Americe, ale také v Srbsku, Rumunku, Spojených státech amerických a Španělsku. V roce 2008 RBD jako kapela skončili finálním turné Gira Del Adios World Tour. Dulce María následně podepsala smlouvu s Universal Music na své sólové album Extranjera.

V roce 2007 Dulce María publikovala knihu Dulce Amargo, která je souborem básní a příběhů založených na jejím životě a zkušenosti s RBD. Sestrou její babičky byla slavná mexická malířka Frida Kahlo.

V sobotu 9.11.2019 se Dulce María provdala za producenta Paca Álvareze. Společně mají holčičku Maríu Paulu, která se narodila 3. 12. 2020.

5/5 - (3 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

x
Vánoce s Telenovely.net!
Přijďte k nám na Štědrý den, protože vám nadělíme nový příspěvek KAŽDOU HODINU! Veselé Vánoce přeje tým Telenovely.net
dní
hodin
minut
sekund