Připravované telenovely pro rok 2022

Amor Dividido

Telenovela produkována Angelli Nesmou, kde si hlavní role zahraje Gabriel Soto, Eva Cedeño a Andrés Palacios. Jedná se o remake kolumbijské telenovely Allá te espero z roku 2013. Premiéru bude mít 17. 1. 2022.

Amor dividido

Pasión de Gavilanes 2

Pokračování veleúspěšné telenovely Pasión de Gavilanes se dočkáme od února na Telemundu. V hlavních rolích se objeví herci z původní telenovely včetně Danny Garcíi a Maria Cimarra. Přečtěte si podrobnosti o Pasión de Gavilanes 2.

Intriga tras cámaras

Jde o připravovanou venezuelskou telenovelu napsanou Carmelem Castrem a produkovanou Quimera Producciones. V hlavních rolích si zahrají Alexandra Braun, Adrián Delgado a Carlos Guillermo Haydón. V dalších rolích se objeví Ana Karina Casanova, Simón Pestana, Antonio Cuevas, Henry Soto a další. Tato telenovela se začala natáčet už v roce 2019, ale natáčení bylo přerušeno z důvodu pandemie.

Los ricos también lloran

Dočkáme se také remaku stejnojmenné telenovely z roku 1979 s Verónicou Castro a Rogeliem Guerrou. V této nové verzi se v hlavních rolích ukážou Claudia Martín a Sebastián Rulli. V hlavní záporné roli se objeví Fabiola Guajardo.

Sueños de oro

V této připravené kolumbijské telenovely si zahrají v hlavních rolích José Ramón Barreto, Paola Valencia a Mayra Luna. Telenovelu produkuje Caracol Televisión.

Corona de lágrimas 2

Nejen Pasión de Gavilanes se dočká v roce 2022 svého pokračování. Rovněž i telenovela Corona de lágrimas se po své první řadě z roku 2012 dočká druhé série. V obsazení se objeví Ernesto Laguardia, Victoria Ruffo, Alejandro Nones, José María Torre, Mane de la Parra, África Zavala a další.

Corazón Guerrero

Jedná se o telenovelu z dílny Salvadora Mejíi a Televisy. Jedná se o remake argentinské telenovely Valientes z roku 2009. Premiéru bude mít v dubnu 2022. V této verzi se objeví Alejandra Espinoza, Gonzalo García Vivanco, Rodrigo Guirao Díaz, Altair Jarabo, Marlene Favela, Diego Olivera, Ana Martín, Sabine Moussier, Gabriela Spanic a další.

La mujer de mi vida

Připravovaná telenovela v hlavních rolích s Angélicou Celayou, Ivánem Sánchezem, Catherine Siachoque a Mauriciem Islasem. Za produkcí stojí Telemundo.

Vencer la ausencia

Jedná se o čtvrtý a zároveň poslední díl ze série Vencer produkovaný Televisou. Předcházely mu Vencer el pasado, Vencer el desamor a Vencer el miedo. Obsazení zatím nebylo potvrzeno. Premiéry by se měla dočkat v červenci 2022.

La mujer de nadie

Za touto telenovelou stojí producentka Giselle González. Jedná se o remake telenovely Amarte es mi pecado natáčená v letech 2003-2004. Odvysílána bude kanálem Televisa. Obsazení je zatím neznámé, ale padlo jméno např. Sary Maldonado.

La mujer del diablo

Jedná se o originální příběh napsaný Leonardem Padrónem. V hlavní roli si zahraje José Ron. Pracují na ní společně Televisa a Univisión.

La herencia, un legado de amor

Tuto telenovelu připravuje producent Juan Osorio. V hlavní roli si zahraje Michelle Renaud, ostatní obsazení zatím není známo.

El maleficio

Remake stejnojmenné mexické telenovely z roku 1983. Novou verzi bude produkovat José Alberto Castro a o vysílání se postará Televisa. Produkce se plánuje pustit do natáčení po skončení příprav telenovely Corona de Lágrimas, pravděpodobně tedy někdy v květnu 2022.

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Renata

    Velmy dobrw

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.