Iván Sánchez

Model a herec Iván Sánchez se narodil 19. listopadu 1974 v Madridu ve Španělsku. Když dokončil školu, uvědomil si, že jeho snem je poznávat svět. Proto začal pracovat jako model, čímž se dostal k cestování a předváděl na slavných přehlídkových molech. Od modelingu byl už jen krůček k herectví. Získával menší role a poprvé na sebe výrazněji upozornil v roce 2005 hlavní rolí ve španělské telenovele El auténtico Rodrigo Leal, která byla natočena podle stejnojmenné kolumbijské verze. O rok později si zahrál v seriálu Hospital Central, který patřil k velice úspěšným a přinesl mu popularitu. Díky této roli se mu poté také podařilo získat roli v seriálu La Reina del Sur.

V roce 2013 přešel k mexické společnosti Televisa, kde si zahrál jednu z hlavních rolí v telenovele La Tempestad. V roce 2015 se objevil v seriálu Señorita polvora a získal hlavní roli v telenovele Lo Imperdonable.

Při natáčení seriálu Hospital Central se seznámil s herečkou jménem Elia Galera a společně mají dvě dcery – Jimenu a Oliviu.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *