La Tempestad už v květnu

Máme tady hned několik novinek a zajímavostí k La Tempestad. Bylo již oficiálně potvrzeno, že telenovela se začne vysílat 13. května 2013 ve 21:15 na Canal de las Estrellas a vystřídá tak Amores Verdaderos.

Zároveň již také proběhla mše, která se obvykle v Mexiku koná při počátku natáčení. Kromě hlavních hrdinů, kterými jsou William Levy a Ximena Navarrete, se zúčastnila většina obsazení – Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Manuel Ojeda, Nora Salinas, Alejandro Ibarra, Sharis Cid, Arturo Carmona, Lucero Lander, Luis Manuel Ávila a další. Na závěr mše producent Salvador Mejía poděkoval všem hercům a produkci za sílu, kterou do tohoto projektu vkládají, a také řekl, že věří v úspěch této telenovely, že bude mít dobrý ohlas ze strany diváků zejména kvůli hvězdnému hlavnímu páru a také díky vysoké kvalitě techniky a profesionalismu všech, kteří se produkci telenovely věnují.

Další novinkou je odhalení, že hlavní protagonistka Ximena Navarrete si nezahraje pouze jednu roli, ale rovnou dvě! Telenovela pro ní tedy není jen hereckých debutem, ale zároveň si hned vyzkouší i dvojroli. Ztvární totiž sestry dvojčata.

Už se na tuto telenovelu těšíte? 🙂

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (10)

 1. Eva

  netěším,není tam totiž Maite 🙁 ta se k Willymu hodí nejvíc 🙁

 2. Kája

  ta Ximena se mi teda k Williamovi moc nehodí 😀

 3. sima

  nevím,ale příjde mi,že ta Ximena šilhá 😀 nic proti teda 🙂

 4. anna55

  Dúfam, že dojúloha Ximeny bude dobrá, pretože je to jej prvá úloha, neviem, či to nie je trošku risk zo strany režiséra. Ale uvidím, treba jej dať šancu.

 5. Monika

  Opravdu velká škoda,že s ním nehraje i v téhle telenovele Maite Perroni 🙁 myslím si,že by to přilákalo hodně lidí,protože Maite je moc oblíbená 🙂

 6. Danča

  Koukala sem na fotky z natáčení La Tempestad,no moc mě tahle telenovela nezaujala.

  1. S.

   Ani mě vůbec nezaujala,ale nechme se překvapit;)

   1. viera

    Na tých fotografiách, ktoré nám ponúkajú ani jeden za veľa nestojí. No uvidíme.

 7. eva holubova

  Ximena se mi taky nelibi v te telenovele vedle Williama je jenom jedna a to nase prekrasna Maite se hodi k Williamovi ty dva jsou dokonaly par pro telenovely urcite ta telenovela by mnela vetsi uspech kdyby v te telenovele ucinkovala Maite misto te Ximeny

 8. elena

  kde na to prosím koukáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.