Láska v telenovele… i ve skutečnosti

Často se láska hrána v telenovele změní ve skutečnou. Nabízíme vám přehled párů, které se do sebe zamilovaly právě při natáčení telenovel. Některé vztahy vydržely, jiné ne. Pokud vám ve výběru některý pár chybí, napište do komentářů.

Fernando Colunga & Blanca Soto

Podle posledních zpráv tvoří nový pár také Fernando Colunga a Blanca Soto. Pár se měl dát dohromady při natáčení telenovely Porque el amor manda.

Ariadne Díaz & José Ron, Valentino Lanús

Aktuálním přítelem Ariadne Díaz je herec José Ron, s nímž se seznámila při natáčení telenovely La Mujer del Vendaval, kde hráli hlavní pár. Předtím byl jejím přítelem herec Valentino Lanús, svoji lásku skrývali téměř dva roky. Pár dalo dohromady natáčení telenovely Llena De Amor.

Marjorie de Sousa & Ricardo Álamo, Juan Pablo Raba, Carlos Montilla, Julián Gil, Eduardo Yáñez

 

Venezuelská herečka Marjorie de Sousa prožila mnoho románků, avšak vdaná byla jen jednou. Jejím manželem byl venezuelský herec Ricardo Álamo, se kterým se dala dohromady při natáčení telenovely Rebeca. Manželství však nevydrželo a pár se rozvedl. V roce 2006 byl přítelem Marjorie herec Juan Pablo Raba, pár se seznámil při natáčení telenovely Y los declaro marido y mujer, kde hráli oba hlavní role. Vztah vypadal vážně, ale nakonec se také rozpadl. V roce 2010 nachytali paparazzi Marjorie na pláži s Juliánem Gilem, vztah vydržel necelý rok. Zatím posledním přítelem Marjorie, o kterém se spekulovalo, měl být mexický herec Eduardo Yáñez, kterého poznala na natáčení telenovely Amores verdaderos. Jejich vztah se rozpadl kvůli žárlivosti ze strany Marjorie. Románek, o kterém se příliš nemluví, měla prožít také s Carlosem Montillou, při natáčení telenovely Guerra de mujeres v roce 2001.

Jonathan Montenegro & Daniela Bascopé, Chantal Baudaux, Juliet Lima, Patricia Schwarzgruber, Yelena Maciel

Venezuelský herec Jonathan Montenegro se celkem s pravidelností zamiluje do hereček, se kterými hraje. V roce 1998 byla jeho přítelkyní Daniela Bascopé, společně hráli v telenovele Samantha. Poté byla jeho přítelkyní herečka Chantal Baudaux, se kterou se rozešel kvůli vztahu s herečkou Juliet Lima, s níž má dceru jménem Antonella. Vztah jim nevydržel a pár se rozvedl. Při natáčení telenovely Voltea pa’ que te enamores se dal Jonathan dohromady s herečkou jménem Patricia Schwarzgruber, vzali se a narodila se jim dcera Sophia. I toto manželství se však v roce 2011 rozpadlo. Ještě téhož roku se ale opět oženil a jeho manželkou se stala mladá herečka Yelena Maciel, v roce 2012 se páru narodila dcera Emily.

Juan Sebastián Caicedo & Carmen Villalobos

Juan Sebastián a Carmen Villalobos se poprvé setkali v roce 2007 při natáčení kolumbijské telenovely Nadie es eterno en el mundo a od roku 2008 jsou spolu. Společně si pak také zahráli v telenovele Niños Ricos, Pobres Padres.

Eduardo Capetillo & Bibi Gaytán

Láska tohoto hereckého páru začala již v roce 1992, když se seznámili při natáčení telenovely Baila conmigo. O dva roky později si řekli “ano” a manželství jim vydrželo dodnes. Společně mají tři děti.

Miguel Varoni & Catherine Siachoque

Herecký pár Miguel Varoni a Catherine Siachoque je považován za jeden z nejstabilnějších párů. Zahráli si spolu v řadě telenovel a manželský pár tvoří od roku 1999.

Zuria Vega Gabriel Soto, Jorge Poza

Údajný románek měl spolu prožít herecký pár Gabriel Soto a Zuria Vega, kteří se potkali při natáčení telenovely Un Refugio Para El Amor. Jejich vztah však nebyl nikdy oficiálně potvrzen, jelikož Gabriel v té době žil s Geraldine Bazan, s níž má dceru. Přítelem Zurie byl v minulosti také Jorge Poza, seznámili se při natáčení Amor de Hierro.

Aarón Díaz & Lola Ponce

 

Aarón Díaz a Lola Ponce se dali dohromady při natáčení telenovely El Talismán, kde Lola hraje Aarónovu sestru. Románek vyplul na povrch v únoru 2012, kdy byli spatřeni na pláži v Miami, kde se mazlili a líbali. Nyní spolu mají dcerku Erin. Aarón je bývalým manželem herečky Kate del Castillo.

Angelique Boyer & José Alberto Castro, Sebastián Zurita

angeliqueangelique_sebastian
Angelique Boyer a José Alberto Castro se zamilovali při natáčení telenovely Teresa, kde hrála tehdy 23-letá Angelique hlavní roli. José Alberto byl producentem telenovely a věkový rozdíl mezi párem je velký – José Alberto je o 25 let starší než půvabná herečka. Věkový rozdíl však pro ně prý není překážkou. Přítelem Angelique byl i herec Sebastián Zurita, s nímž se seznámila při natáčení telenovely Corazón Salvaje, vztah vydržel jen krátce.

Jencarlos Canela & Gaby Espino

gaby_jencarlos
Jedním z nejpopulárnějších párů, který se seznámil při natáčení telenovely jsou Jencarlos Canela a Gaby Espino. Jejich setkání proběhlo při natáčení telenovely Más Sabe El Diablo, kde chemie mezi nimi byla nepopíratelná. Vztah však dlouho tajili, jelikož herečka byla vdaná. Po jejím rozvodu s Cristóbalem Landerem dali své lásce průchod a mají spolu syna.

Eduardo Santamarina & Itatí Cantoral, Susana González, Mayrín Villanueva

Vztah Eduarda Santamariny s Itatí Cantoral začal při natáčení telenovely Salud, Dinero y Amor v roce 1997, o rok později už byli manželé. Manželství vydrželo 6 let. Než se v roce 2003 Eduardo seznámil, při natáčení telenovely Velo de Novia, se Susanou González. Jelikož byl Eduardo v té době ženatý s Itatí, měli spolu malá dvojčata a jejich manželství bylo považováno za stabilní, oba vztah popírali. Průlom nastal v roce 2004, kdy Susana řekla: “Rozhodli jsme se, že nebudeme nic skrývat, protože neděláme nic špatného. Kromě toho byl Eduardo už svobodným mužem, když jsme se potkali.” V roce 2008 začal Eduardo natáčet telenovelu Yo amo a Juan Querendón a potkává herečku Mayrín Villanuevu, jejímž manželem je Jorge Poza. Mayrín a Eduardo vztah dlouho tajili. Nyní jsou spolu a mají dceru.

Pablo Montero & Ludwika Paleta

 

Pablo Montero a Ludwika Paleta – další pár, který spolu prožil románek při natáčení telenovely. Byli hlavními postavami v telenovele Duelo de Pasiones a ačkoliv byla v té době Ludwika vdaná, jako pár byli přistiženi, jak se líbají v restauraci v Mexico City. Manžel Ludwiky – Plutarco Haza aférku své ženě odpustil, ale v roce 2009 se stejně rozvedli.

Gabriel Porras & Sonya Smith

sonya_gabriel
Gabriel Porras a Sonya Smith se zamilovali při natáčení telenovely Olvidarte jamás. O pár měsíců později už byli manželé, jejich manželství bohužel nevydrželo. Rozvod oznámili v roce 2013.

Christian Meier & Marisol Aguirre, Génesis Rodríguez

christian_marisolchristian_genesis
Christian Meier se zamiloval do Marisol Aguirre při natáčení telenovely Gorrión, vzali se v roce 1995. Jejich manželství trvalo 13 let a společně mají tři děti: Stefana, Tairu a Giu. Během rozvodu Marisol tvrdila, že ji její manžel fyzicky i psychicky zneužíval. S Génesis Rodríguez se seznámili při natáčení telenovely Doña Bárbara. I přes velký věkový rozdíl spolu pár byl téměř rok, rozešli se na konci roku 2009.

Rafael Amaya & Ana Layevska, Angélica Celaya
rafael_ana 
Rafael Amaya a Ana Layevska spolu byli 4 roky, rozešli se v roce 2010. Dali se dohromady při natáčení telenovely Las Dos Caras De Ana. V současné době je Rafaelovou přítelkyní herečka Angélica Celaya, s níž se seznámil v roce 2010 při natáčení telenovely Alguien te mira. Pár žije společně v Los Angeles.

Zharick León & Martín Karpan, Juan Carlos Vargas

zharick_juanzharick_martin
V roce 2006 se při natáčení telenovely La viuda de blanco seznámili Martín Karpan a Zharick León. O dva roky později se jim narodil syn Luciano. Vztah jim bohužel nevydržel. Zharick se často zamilovává do svých hereckých kolegů. Při natáčení telenovely A dónde va Soledad se zamilovala do herce Juana Carlose Vargase (dnes manžel Paoly Rey), vztah trval zhruba rok. Dále byl jejím přítelem Lincoln Palomeque, při natáčení El baile de la vida se dala dohromady s Diegem Cadavidem, pár nakonec rozdělila vzdálenost. Zatím poslední, o kom se spekulovalo, byl románek s hereckým kolegou z telenovela La Pola – Diegem Trujillem. Rok byla Zharick vdaná za režiséra Nicolase Reyese, rozvedli se v únoru 2011.

Anette Michel & Rodrigo Abed, Jorge Luis Pila

 

Rodrigo Abed a Anette Michel si zahráli manžele v telenovele Cuando seas mía v roce 2001. O rok později už byly manželé i ve skutečnosti. Manželství jim vydrželo pouhý rok, v roce 2003 se rozvedli. Manželem Anette byl také herec Jorge Luis Pila, s nímž se seznámila při natáčení telenovely Al norte del corazón v roce 1997.

Silvia Navarro & Sergio Basáñez

silvia_sergio
Krátký románek si také prožili Sergio Basáñez a Silvia Navarro při natáčení jejich první společné telenovely – Catalina y Sebastián. Spekulovalo se ale o tom, zda to není jen reklamní tah k propagaci telenovely. Každopádně společně vytvořili oblíbený pár, který hráli i v dalších telenovelách.

William Levy & Elizabeth Gutiérrez
william_elizabeth
V roce 2002 při natáčení pořadu Protagonistas de novela 2 se seznámil pár William Levy a Elizabeth Gutiérrez. Párem jsou dosud, mají společně dvě děti.

Roxana Díaz & Jorge Reyes, Jerónimo Gil
roxana_jeronimo
Venezuelská herečka Roxana Díaz a Jorge Reyes se seznámili v roce 1999 při natáčení telenovely Cuando hay pasión. Jejich vztah skončil velkým skandálem, jelikož se na veřejnost dostala jejich soukromá porno nahrávka. V roce 2012 se opět sešli při natáčení telenovely – El Arbol de Gabriel, kdy se znovu spekulovalo o jejich vztahu. Přítelem Roxany byl i Jerónimo Gil, vztah trval dva roky. Jorge rovněž chvíli chodil s Gaby Espino, se kterou natáčel Guerra de Mujeres.

Fernando Colunga & Thalia
thalia_fernando
Fernando Colunga a Thalia se potkali v roce 1995 při natáčení María la del Barrio. Jejich románek byl krátký a skončil s nahráváním telenovely.

Abraham Ramos & Olivia Collins
abraham_olivia
Abraham Ramos a Olivia Collins se dali dohromady při natáčení Dos Hogares, kde hrají syna a matku. Věkový rozdíl prý mezi nimi není překážkou – Olivia je o 17 let starší.

4/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (19)

 1. Kristýna

  No já jěště vím , že Rodrigo Abeda a Anett Michel měsli spolu románke , při natáčení a ElizHebt Gutiréz s Willame se seznámili v jedná telenovele . 😛

  1. Barča (Autor příspěvku)

   Díky za nápady, páry jsem přidala 🙂

 2. sandra

  chybi vam tam herečka elizabeth gutierez a wiliam levy a herečka zharick leon herec martin karpan

 3. sarah

  chybi vam tam herec mario cimari a herečka vanessa villela

 4. viera

  to nie je také isté

 5. sarah

  provinění laskou je jakym jazyce jeto v čr nebo sk

  1. Rosi

   Telenovelu vysílala Zone Romantica.

 6. sarah

  proč tam chybi christian carabias a ximena dugue

 7. cris

  William Levy a Elizabeth Gutierrez sa nestretli pri natáčaní telenovely Acorralada ale v TV show Protagonista de telenovela 2

 8. sarah

  a muzou davat tu telenovelu tady v čr na prima love

 9. sarah

  chybi tam roxana diaz a jeronimo gil

 10. sarah

  jaky herečky kamaradi s elizabeth gutierez a s herečkou gaby espino

 11. sarah

  KOLIK BYLO LET HEREČCE ELIZABETH GUTIEREZ PRVNÍ TELENOVELE A JAK SE JMENUJE JEJI PRVNI TELENOVELA A JAKYM ROCE

 12. Carol

  Zuria Vega a Gabriel Soto spolu nič nemajú, tie dohady o tom, že sa rozišiel s Geraldine kvôli nej sú klamstvá, povedal to on sám a rovnako to na Twitteri povedala aj Zuria … že sú to všetko iba výmysly a klamstvá …

 13. sarah

  chybi ta herec miguel varoni a herečka catherine siachogue

 14. iva

  JSOU SPOLU TAKE HEREČKA CATHERINE SIACHOGUE A HEREC MIGUEL VARONI

 15. Mia

  Ještě taky herec Rafael Amaya a Angelica Celaya hráli spolu v telenovele Někdo se divá a od té doby sou spolu 🙂

  1. Barča (Autor příspěvku)

   Díky za námět 🙂 Přidala jsem.

 16. veronika

  taky herečka emma rabbe a herec daniel alvarado jsou manzele

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.