César Évora

César Évora Díaz se narodil 4. listopadu 1959 v Havaně na Kubě, kde také započal svou hereckou kariéru. Do Mexika se odstěhoval po roce 1990 a v roce 1999 získal mexické občanství. Žije v Ciudad de México. Jeho rodiče jsou rozvedení. Otec, který je úspěšným spisovatelem a básníkem, žije v Evropě. Má bratra, který je novinářem v amerických novinách Miami Herald.

Má rád mexické jídlo, ze sportů plavání a volejbal. Je vysoký 185 cm.

César nejprve studoval geologii. Poté se zaměřil na herectví a navštěvoval školu Instituto Superior de Arte, bral kurzy v ICAIC a dva roky studoval na Escuela Internacional de Cine y TV de San Antonio de los Baños.

Je podruhé ženatý, jeho manželka se jmenuje Vivian Domínguez. Má tři děti, kluka Rafaela a holky Marianu a Carlu. Rafael a Mariana zůstali se svou matkou, první Césarovou ženou, na Kubě. Carla žije s rodiči v Mexiku. César byl u jejího porodu a říká, že to byl jedna z nejkrásnějších zážitků jeho života.

 

4.5/5 - (8 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Martha

    Miluji platonicky Cesara Evoru…… Od dětství jsem zbožňovala herce Vladimíra Ráže jako krále Miroslava z filmové pohádky “Pyšná princezna”. Jeho herectví, jeho hlas je pro mne nezapomenutelný. Teď,ve věku babiček miluji kubánského herce Cesara Evoru. Obdivuji jeho herectví i příkladný rodinný život. Jeho oči, hlas, charisma hovoří za vše. Je mi blízký i tím, že vyrůstal v podobném režimu jako já. I když na Kubě již nežije, z mnoha rozhovorů s ním je cítit jeho láska k rodné zemi. CE je všestranný umělec. Jeho role filmové, divadelní, role v mnohými opovrhovaných telenovelách jsou vždy přesvědčivé a dívat se na ztvárnění jeho rolí je pro mne obrovským zážitkem…. Pro mne je srdeční záležitostí seriál “Mezi láskou a nenávistí”. Octavio a Ana Cristina jsou nejkrásnější milostný pár od dob Romea a Julie. Jejich dokonalé herectví je pro mne tak přesvědčivé, že se musím k mému nejúžasnějšímu seriálu stále vracet……….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *