Hlavní hrdinka La Tempestad

Obsazení hlavní ženské role v nové telenovele La Tempestad stále není jasné, ačkoliv zbytek obsazení už byl víceméně zvolen. Kromě Williama Levyho, který byl potvrzen již na úplném začátku plánování tohoto projektu, uvidíme také následující herce: Daniela Romo, Iván Sánchez, César Évora, Diana Bracho či Alfonso Herrera. Telenovela začne v druhé polovině roku na Canal de las Estrellas po skončení Amores Verdaderos.

Podle aktuálních zpráv si hlavní roli zahraje buď Silvia Navarro nebo Ximena Navarrete… Která z hereček by se vám líbila více po boku Williama Levyho?

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (12)

 1. Zuzka

  William Levy, je docela fešák… 😆

 2. Klára

  Lepší je určitě Silvia,tu druhou ani neznám 😀

 3. Racha

  Silvia navarro la mejor

 4. Nikol

  Předtím se rozhodovalo mezi Thalií a už se tu psalo že je k němu už docela stará a teď tu je najednou Silvia? Vždyť ta je ještě starší 😀

 5. viera

  Thalia mala vlani 40 rokov. Koľko ma Silvia neviem.

 6. Zuzka

  Silvii je 35 let, takže je starší Thalia… 😉

 7. S.

  No, Silvia by se k němu podle mě nehodila, tu druhou ale neznám…, tak nevím 😀

 8. viera

  Stále sa zamýšlajú nad tymi staršími herečkami a pritom tam je taký veľký vyber mladých. Ale je to všetko a všade iba o peniazoch. Biznis je biznis.

 9. Helca

  Já jsem pro Silvii, on totiž Willi už taky neni nejmladší 😛

 10. maite

  mohli dat elizabeth g. nebo maite perroni podle mě tyhle dvě by se k nemu nejvic hodily, ale silvie je hodne starsí tu druhou neznam ,nějakou tu mladší herecku mohli dat .

 11. anna55

  z týchto dvoch herečiek by sa viac hodila Silvia

 12. eva holubova

  ja sjem ztoho smutna ze maite nebude ucinkovat v te nove telenovele la tempestad s villiamem maite se rozhodla ted momentalne pro hudbu villiama mam rada ale chci vam napsat ze villiam muze natocit i sto novych telenovel tak takovou partnerku jak je maite uz po svem boku nebude mit jedina maite v telenovelach ho muze inpirovat dat tu opravdovu chemii jeho telenovely s jinima hereckama jsem videla ale nebylo to rak zahrane jak s maite v triunfo del amor a Cuidado con el angel ta nova herecka Ximena Navarrete se nemuze rovnat k maite

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *