Amores que engañan


Desetidílný seriál vypráví příběhy žen v každodenních situacích, které čelí bolesti, zradě i násilí…

Překlad: Lásky, které klamou
Země výroby:
USA
Rok výroby: 2022
Produkce: Lifetime, VIP 2000, Casablanca a Yahayra Films
Žánr: drama

DÍLY A OBSAZENÍ

VIENTRE EN ALQUILERMarjorie de Sousa, Carlos Ponce, Nicole Mayer
Jorge a Elisa touží po dítěti, ale všechny jejich pokusy jsou marné. Zoufalí se tedy rozhodnou hledat náhradní matku a Elisina sestřenice Bélgica se zdá být ideální. Ta souhlasí, že jim pomůže, ale její úmysl není dobrý. Chce totiž zaujmou Elisino místo…

SOLO UNA OPORTUNIDADGrettel Valdéz, Christian Vázquez, Francisco Gattorno
Sofi a Frank spolu pracují a jsou i dobrými přáteli. Jednoho dne Frank přiznává, že je do Sofi zamilovaný, ona však jeho city neopětuje. Přátelé ji však přesvědčí, aby dala Frankovi šanci. Kousek po kousku však objevuje monstrum, které se skrývá uvnitř plachého a tichého Franka.

DERECHO A SER FELIZAylin Mujica, Héctor Suárez Gomís, Lupita Ferrer
Diana žila 25 v manželství s mužem, který ji podvádí, fyzicky i psychicky týrá. Dobrá kamarádka jí však ukáže, že má právo na lepší život, a že může čelit své realitě.

LO VIRTUAL NO ES LO REALIvonne Montero, Pepe Gámez
Úspěšná Angie je ve svých 32 letech stále svobodná. Přes webovou stránku se seznámí s ovdovělým lékařem a zamiluje se do něj. Netuší, že se stala obětí sítě mužů, kteří se věnují podvádění žen.

MIA SOLO MIA – Érika de la Rosa, Javier Porras, Juan Pablo Llano
Laura měla velmi vážnou nehodu, kvůli níž přišla o paměť i možnost chodit. Izolovaná zůstává v posteli a zotavuje se pod láskyplnou péčí Roberta. Laura však začíná tušit, že Robertovy úmysly nejsou dobré, a že není tím, za koho se vydává. 

SOBREVIVIENTE – Sofía Sylwin, Mark Tacher, Leonardo Daniel
Dulce žije s matkou, která ji týrá a trestá. Když potkává Ernesta, myslí si, že našla svého prince a rozhodne se s ním uprchnout. Aniž by to věděla, stává se obětí gangu obchodujícího s lidmi.

NUESTRO PACTO – Verónica Montes, Nacho Casano, Gabriela Vergara
Andrea a Sergio spolu chodí dva roky. Sergio chce, aby spolu začali bydlet, ale Andrea by chtěla dokončit specializaci v psychiatrii, kvůli které se musí odstěhovat do jiného města. Slíbí si, že na sebe počkají… Sergio svůj slib nedodrží a udělá vše, aby Andreu dostal zpátky k sobě.

COMPAÑEROS HASTA LA MUERTEAna Patricia Rojo, Omar Fierro, Víctor Cámara
Edna a Francisco jsou čerství vdovci, kteří navštěvují terapeutickou skupinu, aby překonali svoji ztrátu. Postupně navazují přátelství. Francisco je však posedlý strachem ze samoty a Ednu proti její vůli uvězní…

AYUDA DEL MÁS ALLÁScarlet Ortiz, Jorge Salinas
Ana Paula uzavírá druhé manželství s ovdovělým obchodníkem a milionářem Víctorem Manuelem. Společně se svojí dcerkou Lori se stěhují do honosného sídla, avšak malá Lori vnímá podivnou přítomnost, která ji varuje, že zde nejsou v bezpečí…

LA FELICIDAD NO TIENE PRECIO – Sophia Abrahão, Duda Nagle, Julia Gama
Amanda má před svatbou, ale zjišťuje, že ji její snoubenec podvádí. Se zlomeným srdcem se pouští do románku s milionářem Patrickem, který se zdá být ideálním mužem. Aniž by to však Amanda tušila, začíná její nejhorší noční můra…

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

5/5 - (3 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.