Carlos Ponce

Carlos Armando Ponce Jr. se narodil 4. září 1972 v Santurce, v Puerto Ricu. Je hercem, zpěvákem a skladatelem. Jeho rodiče Carlos Ponce Sr. a Esther Freyre emigrovali z Kuby po revoluci vedenou Fidelem Castrem. Po Carlosově narození se přestěhovali do puertorikánského města Humacao, kde Carlos vyrůstal. V Puerto Ricu je známý také pod přezdívkou Carlitos.

Jako dítě se aktivně účastnil školních představení a když přišel domů, tak si pro změnu neustále prozpěvoval.  V šesti letech hrál v první reklamě. Na škole chodil do dramatického kroužku. V roce 1986 se rodina přestěhovala do Miami a Carlos i nadále rozvíjel své herecké schopnosti v divadelním klubu. Byl oceněn jako nejlepší studentský herec jižního regionu Spojených států. V roce 1990 se účastnil Jihovýchodní divadelní konference, kde získal stipendium, na jehož základě se pak hlásil na konzervatoř New World School of the Arts. Kromě rolí v telenovelách, kde spolupracoval například s Televisou či Telemundem, hraje také v amerických seriálech i filmech.

Carlos vydal své hudební album v roce 1998, které se jmenovalo “Carlos Ponce” a obsahovalo jeho tři vlastní skladby. Album se dostalo na první příčku žebříčku Latin Billboards po dobu devíti týdnů. Za prodeje alba získal dvojtou platinovou desku.

Carlos se oženil za svou středoškolskou lásku Veronicu Rubio, která je profesionální fotografkou. Mají spolu čtyři děti. V roce 2010 se po 14 letech manželství rozvedli. Jeho současnou přítelkyní je herečka Ximena Duque.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *