Francisco Gattorno

Herec kubánského původu Francisco Gattorno, celým jménem Francisco Alejandro Gattorno Sánchez, se narodil 12. října 1964. Jeho herecká kariéra začala v roce 1984, kdy si zahrál v kubánském filmu Una novia para David. Poté si zahrál v řadě dalších filmů, například  El verano de la señora Forbes, Papeles secundarios, Boceto, Los perritos tienen hambre, Sueño tropical,… V roce 1994 si zahrál ve filmu Fresa y chocolate, kde se zalíbil mexické producentce Florindě Meza a ta ho následně obsadila v telenovele La dueña. Role v této telenovele mu přinesla velkou popularitu. Poté začal získávat role v dalších telenovelách Cañaveral de pasiones, Tú y yo, Preciosa, Laberintos de pasión.

V roce 2000 dostal příležitost v Hollywoodu a zahrál si ve filmu Before Night Falls.

Poté si zahrál v dalších telenovelách: Amantes del desierto, Cómplices al rescate, Clase 406, Corazones al límite, Tierra de pasiones, La viuda de Blanco, Mi pecadoAtrévete a soñarAbismo de pasiónAmores verdaderosLo que la vida me robóMuchacha italiana viene a casarse,…

V letech 1995 až 1997 byla jeho manželkou herečka Cynthia Klitbo. Od roku 1999 je ženatý s kubánskou tanečnicí Belmaris González, s níž má dvě dcery Isabellu a Carolinu Alicii.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *