Scarlet Ortiz

Celým jménem Hevis Scarlet Ortiz Pacheco se narodila 12. března 1974 v Caracasu ve Venezuele. Má pět sourozenců – dvě sestry (Alejandra, Yocasta) a tři bratry (Rubrik, Francisco Ernesto, Francisco José). Scarlet se pokoušela o studium psychologie a později reklamy, ale vždy jí ve studiu zabránily pracovní nabídky. Nakonec vystudovala divadelní školu Escuela de Teatro Luz Columba.

V roce 1992 získala v soutěži Miss Venezuela titul  Miss Sucre. Svoji uměleckou dráhu započala účastí v úspěšném pořadu Nubeluz, kde účinkovala také Gaby Espino. V roce 1996 tento pořad opustila a o rok později začala natáčet svoji první telenovelu Llovizna. Jejím hereckým partnerem byl slavný Luis Fernández, o kterém říká, že právě on ji naučil, jak se líbat před kamerou.  Poté následovaly seriály Niña mimada, Luisa Fernanda, Mis Tres Hermanas, Secreto de amor, Todo sobre Camila, Todos quieren con Marilyn, Mi vida eres tú, TrópicoAlma Indomable, Rafaela, Dulce Amargo.

V roce 2007 si Scarlet zahrála ve španělské verzi seriálu Zoufalé manželky nazvané Amas de casa desesperadas. A také tančila v taneční soutěži Mira quien baila.

Naposledy se v seriálech objevila v roce 2020 a to jako host v telenovele 100 días para enamorarnos od Telemunda.

Jejím partnerem je herec Yul Burkle, společně mají holčičku jménem Bárbara Briana.

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *