Připravované telenovely pro rok 2021

Pojďme se společně podívat na přehled připravovaných telenovel pro rok 2021.

La Suerte de Loli

Telemundo již natáčí tuto novou telenovelu. Premiéru bude mít 26. 1. 2021. V hlavní roli se objeví Silvia Navarro, ve vedlejších pak třeba Gaby Espino, Mariana Seoane nebo Jacqueline Bracamontes. Jacky se tak vrací k natáčení seriálů po 10 letech.

V příspěvku, kde jsme vás o této telenovele informovali, najdete i první videa.

La Reina del Flow 2

Kolumbijský Caracol připravuje druhou sérii La reina del flow, kde hraje v hlavních rolích Carolina Ramírez, Carlos Torres a Andrés Sandoval. První série byla velmi úspěšná, dokonce získala mezinárodní cenu Emmy. Druhá série se začala natáčet již v lednu 2021, ale díky koronaviru došlo k pozastavení natáčení.

¿Qué le pasa a mi familia?

Televisa spustila natáčení tohoto seriálu 9. 11. 2020. Jedná se o adaptaci stejnojmenného jihokorejského seriálu. Hlavní role si zahrají Mane de la Parra a Eva Cedeño.

Buscando a Frida

Jedná se o remake telenovely ¿Dónde está Elisa? produkovaný Telemundem. V hlavní rolích uvidíme Eduarda Santamarinu, Ximenu Herrera a Arapa Bethke.

Te acuerdas de mí

Za natáčením této telenovely stojí Televisa a jedná se o remake turecké telenovely Gecenin Kraliçesi. Premiéru bude mít 18. 1. 2020. V hlavní roli po delší době uvidíme Gabriela Sota a po jeho boku Fátimu Molinu.

Café con aroma de mujer

Novodobý remake stejnojmenné kolumbijské telenovely z roku 1994. V hlavních rolích uvidíme Williama Levyho a Lauru Londoño. Hlavní záporňačku si poprvé ve své kariéře zahraje Carmen Villalobos.

Malverde: El santo patrón

Po letech se na scénu měl vrátit Fernando Colunga a to v hlavní roli této telenovely o drogovém magnátu Malverdem, ale nakonec se role zhostil Pedro Fernández. Natáčení začalo v dubnu, bylo pozastaveno kvůli pandemii.

Fuego ardiente

Tento příběh, natáčený pod taktovkou Televisy, se bude odehrát na plantážích oliv v Sonoře v Mexiku. V obsazení uvidíme Marianu Torres, Carlose Ferra, Kuno Beckera, Claudiu Martín, Josého Maríu de Taviru či Claudiu Ramírez. Premiéru by měla mít v únoru 2021.

Enfermeras

Jedná se o druhou sérii kolumbijského seriálu produkovaném Canalem RCN. Ta bude mít premiéru 12. 1. 2021. Hlavní role hrají Diana Hoyos a Sebastián Carvajal.

La Reina del Sur 3

Třetí sérii tohoto populárního seriálu v čele s Kate del Castillo připravuje Telemundo společně s Netflixem. Konec druhé série naznačil, jakým směrem se bude třetí série pravděpodobně odvíjet. Hlavní hrdinka Teresa našla svou dceru a odcestovaly spolu na tropický ostrov, aby tak utekly od svých nepřátel. Jejich poklidný život ale naruší blížící se helikoptéra.

La nieta elegida

Další připravovaný počin Canalu RCN, který by měl mít premiéru až v druhé polovině roku 2021. Hlavní role si zahrají Carlos Torres, Juliette Pardau y Consuelo Luzardo.

https://www.youtube.com/watch?v=VrE5yxHPt9g

Si nos dejan

Televisa připravuje remake příběhu, který byl v minulosti vyprávěn telenovelami Señora Isabel (1993), Mirada de Mujer (1997) či Victoria (2007).

AKTUALIZACE: Hlavní roli Alicie si zahraje Mayrín Villanueva. Potvrzen již byl také Eduardo Yáñez.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *