Mariana Seoane

Mariana Seoane García se narodila 10. června 1976 v Parácuaro, Michoacán, Mexiko. Její matka je Argentinka, otec má kubánsko-mexický původ. Mariana je herečkou, zpěvačkou a modelkou. Vyzkoušela si také práci produkční či moderátorky.

Svou první hereckou roli získala v roce 1995 v telenovele Retrato de Familia, která byla produkována Televisou. Následovaly další role – Los Hijos de Nadie, Mi Pequeña Traviesa, Amor Gitano, Tres Mujeres a další. Poté si Mariana dala dva roky pauzu od natáčení a vrátila se v roce 2001 v komediálním seriálu Diseñador, Ambos Sexos. Poté přišly další role v telenovelách. V roce 2003 získala svou první hlavní roli a to v telenovele Rebeca vedle Ricarda Álama. Ovšem producenti ji raději dávají role vedlejší, nejčastěji záporné.

V roce 2004 vydala své první hudební album Seré Una Niña Buena. Album se umístilo v žebříčku Billboard umístilo na 42. místě v kategorii Top Latin Album. Píseň Que No Me Faltes Tu se v Hot Latin Tracks vyšplhala až na 6. místo. V roce 2005 vydala své druhé album La Niña Buena, v roce 2006 pak album Con Sabor a… Mariana. Její poslední album Mariana Esta De Fiesta… Atrévete vyšlo v roce 2007. Mariana nazpívala úvodní píseň pro telenovelu Rebeca.

5/5 - (3 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *