Eduardo Yáñez

Mexický herec Eduardo Yáñez se narodila 25. 9. 1960 v Mexico City v Mexiku. Vychovávala ho jeho matka, svého biologického otce nezná. 

Jako dítě se chtěl stát profesionálním fotbalistou, ale brzy své rozhodnutí změnil a zkusil štěstí v herectví. Product z Televisy viděl jeho nadání a okamžitě získal roli v telenovele Quiereme Mucho po boku Victorie Ruffo. Za svou kariéru se objevil v hodně seriálech, např. Tú eres mi destino, Destilando amor, Falsa identidad, Amores con trampa, Corazón salvaje,  či Amores verdaderos. Objevil se také v amerických seriálech jako např. Doktorka Quinnová, NCIS: Los Angeles či NCIS: Miami. Kromě seriálů se také často objevoval ve filmech hispánských i amerických a také na divadelních prknech. 

Eduardo se poprvé oženil v roce 1987. Vzal si Normu Adrianu Garciu. Po třech letech se rozvedli, ale mají syna Eduarda. V roce 1996 si vzal Francescu Cruz, kubánsko-americkou herečku, kterou poznal v Miami. Po 7 letech manželství se rozvedli. Eduardo chodil například s Marjorie de Sousa nebo Áfricou Zavalou, se kterou vztah ukončili v roce 2018.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *