První promo k telenovele La suerte de Loli

AKTUALIZACE: Podívejte se do videogalerie na další videa k této připravované telenovele.

S počátkem nového roku bude mít premiéru komediální telenovela La suerte de Loli, která se momentálně natáčí v Miami. O tom, že do hlavní role byla obsazena Silvia Navarro, jsme vás již informovali.

Před pár dny Silvia tuto telenovelu poprvé oficiálně uvedla po boku svého hereckého partnera Osvalda Benavidese na předávání cen Premios Billboard de la Música Latina. Tam byla také odvysílána první upoutávka, kterou si můžete pustit níže.

Silvia ke své roli řekla: “Jsem velmi vděčná a šťastná, že mám příležitost být v Telemundu a mám tu čest sdílet natáčení s Gaby Espino, Jacky Bracamontes a Osvaldem Benavidesem.”

Silvia v telenovele ztvárňuje postavu jménem Loli Aguilar, která je úspěšnou a nezávislou ženou pracující jako výkonná producentka v populární rozhlasové stanici Global Radio Group. Jak roste její kariéra, tím více je upozaděn její milostný život. Ten se však změní je chvíli, kdy její kamarádka Mariana umírá a Loli nechává vše, včetně svých dvou dětí. Loli se tak bude muset naučit čelit novým skutečnostem a zjistí, že práce není  všechno a že skutečným smyslem úspěchu je láska a rodina.

5/5 - (2 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.