Fernando Colunga natáčí v Argentině

Posledním větším televizním projektem herce Fernanda Colungy byla telenovela Pasión y Poder z roku 2015. Jelikož herec nemá sociální sítě, fanoušci se o jeho práci příliš nedozví. V posledních letech se věnoval spíše produkci a stal se také jedním ze zakladatelů filmového festivalu Cana Dorada, který se konal poprvé v lednu 2020 v Dominikánské republice.

Před nedávnem však herec Manuel Masalva sdílel společnou fotografii a vyjádřil Fernandovi slova obdivu: “Děkuji Fernandovi za velké učení profesionality a velkorysosti. Jsi jedinečný! Milujeme tě.”

Herci totiž společně v Argentině natáčejí nový seriál pro společnost Telemundo nazvaný Historia de un Clan, který bude novou adaptací slavného příběhu. Tentokrát však bude ve formátu minisérie čítající 10 epizod. Fernando si zahraje postavu jménem Aquiles Greco, který je důstojníkem ve výslužbě a udělá vše pro to, aby si jeho rodina udržela svůj status. Rodina Greco totiž navenek působí tradičním dojmem, ve skutečnosti je to však zločinecký klan, který má na svědomí únosy, mučení i vraždy. Dále si v seriálu zahrají Lisa Owen, Manuel Masalva, Alejandro de Hoyos, Samantha Siqueiros, Roberta Damián a Antonio de la Vega.

5/5 - (2 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *