Poslední scény Porque el Amor Manda

Telenovela Porque el Amor Manda se blíží ke svému závěru, zatím alespoň pro herce. Ti totiž aktuálně natáčí poslední scény této telenovely. Pár dnů zpátky natáčeli v Parque Cola de Caballo v Monterrey. Atrakci v podobě natáčecího štábu vč. Fernanda Colungy a Blancy Soto si nenechali ujít fanoušci telenovely žijící v Monterrey. Jeden z nich řekl: “Jsme tady již od brzkého rána, ale nenechali nás vstoupit, a tak jsme se dostali dovnitř po vedlejší cestičce, jen tak jsme se mohli dostat dovnitř. Chtěli jsme vidět Fernanda Colungu.” Jiný den na jiném místě se pak samozřejmě natáčely také svatební scény. Vysílání telenovely v televizi skončí již velmi brzy a to právě dnes 16. 6. 2013 a vystřídá ji nová telenovela Libre Para Amarte od Emilia Larrosy, kde v hlavních rolích uvidíme Gabriela Soto a Glorii Trevi.

 

 

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. Taťána

    Taťána
    Ahoj Rosi, prosím zjisti mi jestli Blanca Soto a Gabriela Soto jsou nějak příbuzné. Blanca Soto hrála v hlavní roli v telenovele Porque el Amor Manda a Gabriela Soto v Libre Para Amarte. A co je známo dnes o Gabriele Soto? Vím, že se rozvedl. Děkuji Ti.

  2. Ivona Gutová

    Rosi, nemohu na netu nikde najít jednotlivé díly telenovely Porque el Amor Manda. Buď tak hodná, pokud se to dá najít, prosím tě, napiš mi, jak to najdu. Ráda bych se na to podívala. Obsah už znám z Wikipedie. Díky. Ivona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

x
Vánoce s Telenovely.net!
Přijďte k nám na Štědrý den, protože vám nadělíme nový příspěvek KAŽDOU HODINU! Veselé Vánoce přeje tým Telenovely.net
dní
hodin
minut
sekund