Blanca Soto a Fernando Colunga jsou stále spolu

Herci Blanca Soto a Fernando Colunga se seznámili při natáčení telenovely Porque el amor manda v roce 2012 a od té doby se spekulovalo o tom, zda jsou pár. Ani jeden z nich o svém soukromí nemluví a nevystavují ani společné fotky na sociálních sítích.

O jejich vztahu víme hlavně díky šikovným paparazzi. Na video potvrzující jejich vztah a na sympatickou neochotu Blancy rozebírat své soukromí se můžete podívat zde:

Nyní blízký zdroj uvedl, že jejich vztah přetrvává a žijí společně v Miami. A nejen to! Připravují i nový herecký projekt, do kterého budou obsazeni opět spolu! Bude se jednat o připravovaný seriál Malverde: El Santo Patrón, který připravuje Telemundo. Premiéra bude v roce 2021.

Fernando si tam zahraje roli mexického bandity Jesúse Malverdeho a dokonce už byla zveřejněna i promo fotografie jeho role. Jeho postava je založená na skutečné stejnojmenné osobě z mexické historie.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. Ivona Gutová

    Ahoj Rosi, jsi úžasná, mám radost, že Fernando a Blanca jsou spolu, hlavně ať jim to vydrží, jsou pěkný pár. Děkuji ti. Budu se těšit na ten nový seriál Malverde: El Santo Patrón. Jestlipak to v Česku budou dávat. Zdraví Ivona

  2. Ivona Gutová

    Ahoj Rosi, prosím, nezjistila bys, jestli se bude na nějakém českém kanále v dohledné době vysílat některá známá mexická telenovela? Děkuji Ivona

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *