Blanca Soto a Fernando Colunga jsou stále spolu

Herci Blanca Soto a Fernando Colunga se seznámili při natáčení telenovely Porque el amor manda v roce 2012 a od té doby se spekulovalo o tom, zda jsou pár. Ani jeden z nich o svém soukromí nemluví a nevystavují ani společné fotky na sociálních sítích.

O jejich vztahu víme hlavně díky šikovným paparazzi. Na video potvrzující jejich vztah a na sympatickou neochotu Blancy rozebírat své soukromí se můžete podívat zde:

Nyní blízký zdroj uvedl, že jejich vztah přetrvává a žijí společně v Miami. A nejen to! Připravují i nový herecký projekt, do kterého budou obsazeni opět spolu! Bude se jednat o připravovaný seriál Malverde: El Santo Patrón, který připravuje Telemundo. Premiéra bude v roce 2021.

Fernando si tam zahraje roli mexického bandity Jesúse Malverdeho a dokonce už byla zveřejněna i promo fotografie jeho role. Jeho postava je založená na skutečné stejnojmenné osobě z mexické historie.

3.9/5 - (9 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (6)

 1. Ivona Gutová

  Ahoj Rosi, jsi úžasná, mám radost, že Fernando a Blanca jsou spolu, hlavně ať jim to vydrží, jsou pěkný pár. Děkuji ti. Budu se těšit na ten nový seriál Malverde: El Santo Patrón. Jestlipak to v Česku budou dávat. Zdraví Ivona

 2. Ivona Gutová

  Ahoj Rosi, prosím, nezjistila bys, jestli se bude na nějakém českém kanále v dohledné době vysílat některá známá mexická telenovela? Děkuji Ivona

 3. Ivona

  Ahoj Barčo, od Rosi jsem nedostala na některé mé dotazy odpověď, proto se ptám tebe, není prosím tě problém v natáčení seriálu Malverde El Santó Patrón z důvodu COVIDU-19 tak, jak je to v některých případech ? děkuji Ivona

  1. Rosi (Autor příspěvku)

   Natáčení bylo pozastaveno z důvodu koronavirové pandemie, ale zatím nejsou k dispozici další informace.

 4. Ivona Gutová

  Prosím, jak pokračuje natáčení telenovely Malverde el Santo Patrón? Premiéra má být v roce 2021. Děkuji.

  1. Rosi (Autor příspěvku)

   Zatím se toho o seriálu moc neví, ani datum premiéry nebo kompletní obsazení, ale měli by se tam objevit např. Blanca Soto, Julián Gil, Elyfer Torres, Sabrina Seara, Jose Luis Resendez, Aura Cristina Geithner a také Guillermo Quintanilla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *