Herečky, které skončily s natáčením telenovel

Byly úspěšné a populární, hrály hlavní role ve známých telenovelách…

Představujeme vám herečky, které se však rozhodly svět telenovel z různých důvodů opustit. Pokud si ještě některou z dříve “známých tváří” vybavíte, napište do komentářů.

Ariadne Díaz

Zatím poslední telenovelu Tenías que ser tú natočila v roce 2018. V letošním roce jí skončila smlouva se společností Televisa a Ariadne se na svém Instagramu vyjádřila, že se již nechce věnovat natáčení telenovel, ale divadlu a filmům.

Ximena Duque

Kolumbijská herečka uvedla, že se v současné době chce věnovat svojí rodině, dne 14. ledna 2018 se jí narodila dcerka Luna, a ne natáčení telenovel. Po více než deseti letech tak opustila televizní společnost Telemundo, pro kterou měla pracovat ještě na dvou projektech. Po vzájemné dohodě se však rozhodli spolupráci ukončit.

Eiza González

Mexická herečka, která začínala svoji kariéru v telenovelách, se rozhodla zaměřit na svoje působení v Hollywoodu, což se jí zatím daří. 

Thalía

Zahrála si hlavní role v telenovelách María Mercedes, Marimar, María la del barrio a nejznámější Rosalinda., která byla její poslední rolí. Poté Thalía opustila svět telenovel a zaměřila na kariéru hudební, ve které je velice úspěšná. Zatím poslední album nazvané Valiente vydala v roce 2018. Thalía se věnuje nejen zpěvu, ale také vlastní kosmetické řadě, podnikání a především rodině.

Adela Noriega

Natáčela jednu populární telenovelu za druhou, v roce 2008 po natočení telenovely Fuego en la sangre se ze dne na den vzdálila z veřejného života. Od té doby se o jejím návratu jen spekuluje. Adela žije ve Spojených státech a věnuje se podnikání.

Anahí

Herečka a zpěvačka se vdala, stala se matkou a od té doby je více než v herectví aktivní na svých sociálních sítích, kde prezentuje svůj rodinný život. Poslední telenovelu Dos Hogares natočila v roce 2011 a úspěchu tehdy nedosáhla.

Allisson Lozz

Úspěšná herečka se objevila v několika hlavních rolích, v roce 2009 natočila telenovelu En nombre del amor a poté se rozhodla svoji kariéru ukončit. Allisson se vdala, stala se matkou dvou dcer a je zcela oddaná náboženství Svědků Jehovových.

Adriana Fonseca

Natočila svoji prozatím poslední telenovelu Corazón valiente v roce 2012 a od té doby se snaží být úspěšná v Hollywoodu. S manželem nyní žije v Los Ángeles.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (3)

 1. Hromec

  Taktiež Barbara Mori , Yadhira Carrillo.

 2. Ivona Gutová

  V seznamu narozených dětí chybí syn Fernanda Colungy Olivares mexického herce narozeného 3.3.1966 v Mexico City a snad Blancy Soto. Děkuji Ivona Gut Praha, Czech Rep.

  1. Barča (Autor příspěvku)

   Ahoj, Fernando Colunga žádné děti zatím nemá, v nedávném rozhovoru se svěřil s podrobnostmi:
   https://us.hola.com/es/celebrities/20200117fjt6ys4pgr/fernando-colunga-explica-razon-no-tiene-hijos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *