Natalia Ramírez

Natalia Ramírez Arana se narodila 3. srpna 1967 v Bogotě, Kolumbie. Již v šesti letech studovala národní konzervatoř, objevila se v několika reklamách, ale její největší vášní je hudba a herectví. Zpívala v televizním programu Telecronico Musical a její první telenovelou byla Quieta Margarita, kde hned hrála hlavní roli. Objevila se také v telenovelách Inseparables, Doctor Amor, Amor a palos, ale největší popularitu jí přinesla role Marcely v telenovele Yo Soy Betty, la Fea, kde hrála i se svou nejlepší kamarádkou Lornou Cepedou.

Pracuje také v divadle, kde se objevila v divadelní hře Soprendidas, která měla obrovský úspěch nejen v Kolumbii, ale i Španělsku. Obsazení Yo Soy Betty, la Fea se po letech dalo opět dohromady a ve formě divadelního představení původní představitelé objevili celou Jižní Ameriku. S Lornou se objevila také v představení Diván Rojo. 

Je vdaná za Portoričana Rickyho Díaze, který o 11 let starší a je finančním analytikem. Seznámili se v bytě společného kamaráda a byla to láska na první pohled. Nyní žijí v Miami a Natalia má americké občanství.

Natalia má z prvního manželství dceru Gabrielu, která se narodila v roce 1995. 

Natalia má 168 cm, velice ráda cestuje a miluje italskou kuchyni.

5/5 - (2 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. Tera

    Gabriela není jejich společná dcera, je Nataliina z prvního manželství. A je narozena 1995, takže už jí je 25 let.

    1. Rosi (Autor příspěvku)

      Ahoj, děkuji. Informace jsem opravila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *