Lorna Cepeda

Lorna María Cepeda Jiménez se narodila v kolumbijské Cartageně dne 18. 11. 1970. Ve světě celebrit je spíše známá jako Lorna Paz, ale vrátila se ke svému rodnému jménu, a proto je možné najít k informace jednak pod Lorna Cepeda, tak pod jménem Lorna Paz. Má dvě sestry – Ivette a Angie, která je rovněž známá herečka. Mezi její oblíbené seriály patří 24 a Grey’s Anatomy.

Lorna začala se showbusinessem ve svých 16 letech jako modelka v Barranquille. Modelingové okolí ji často nazývalo kolumbijská Claudia Shiffer. Agentura, se kterou tehdy spolupracovala, ji předpověděla budoucnost v Bogotě, kam se tedy přestěhovala a zkusila své štěstí. Tam začala studovat herectví. Poprvé se objevila v sitcomu Padres e hijos. Největší popularitu jí ale přinesla role v telenovele Yo soy Betty, la fea.

Příjmení Paz získala od svého manžela Eduarda Paze. Pár se ale po deseti letech vztahu nakonec rozvedl a Lorna říká, že ji toto příjmení přidělávalo samé problémy, proto ho změnila. Lorna má tři děti – Danielu, Eduarda Nataniela a Mariana.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.