Připravované telenovely Televisy

Před nedávnem jsme vám přinesli přehled plánovaných telenovel společnosti Telemundo. Nyní si můžete přečíst, jaké telenovely plánuje na příští polovinu roku 2013 a začátek roku 2014 mexická Televisa.

Mentir Para Vivir – nejaktuálnější telenovela Televisy, začátek vysílání je naplánovaný na 3. června. O jejím natáčení jsme vás informovali.

Libre Para Amarte – v hlavních rolích se zde objeví Gabriel Soto, Gloria Trevi a Eduardo Santamarina. Premiéra telenovely bude již v červnu.

Imperio de Cristal – tuto telenovelu připravuje producent Carlos Moreno a do hlavní role byl zatím vybrán Cristián de la Fuente. Kdo by měl hrát Cristianovu partnerku zatím známo není.

Bodas de Odio – telenovela, kterou připravuje Angelli Nesma, jenž stojí například za veleúspěšnou telenovelou Abismo de Pasión, která byla prodána zatím do 70 zemí. Podle posledních zpráv by si hlavní roli měla zahrát opět Angelique Boyer. Bodas de Odio bude remakem telenovely Amor Real a natáčení by mělo začít v říjnu nebo listopadu. Ve vysílání se tato telenovela objeví v lednu 2014.

Mi Segunda Madre – producentem této telenovely je Ignacio Sada a v této chvíli se vybírá herecké obsazení.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *