Ugly Betty

ugly-betty01

Ve světě módy je vzhled vším. Móda se mění, ale zůstává trend štíhlých a krásných lidí, kteří ji nosí. Kde by mohla dívka, která je méně než hezká a trochu baculatější uspět? Kdybyste znali Betty Suarez, mohli byste vidět, jak je sladká, inteligentní a pracovitá. Málo kdo to však ví, protože Betty je staromódní a ne každému sympatická. Bradford Meade, bohatý muž vlastnící časopis o módě Mode, přijal Betty jako asistentku pro svého syna Daniela, nejpravděpodobněji proto, že je to jediná žena v New Yorku, která by s Danielem nespala…

Seriál je remakem kolumbijské telenovely Yo Soy Betty, la fea z roku 1999. 

Překlad: Ošklivka Betty
Země výroby: USA
Rok výroby: 2006-2010
Produkce: ABC
Počet epizod/dílů: 4/85

OBSAZENÍ

America Ferrera – Betty Suarez
Eric Mabius – Daniel Meade
Vanessa Williams – Wilhelmina Slater
Michael Urie – Marc St. James
Becki Newton – Amanda Tanen
Ana Ortiz – Hilda Suarez
Tony Plana – Ignacio Suarez
Mark Indelicato – Justin Suarez
Alan Dale – Bradford Meade
Ashley Jensen – Christina McKinney
Rebecca Romijn – Alexis Meade
Judith Light – Claire Meade
Christopher Gorham – Henry Grubstick
Daniel Eric Gold – Matt Hartley
Max Greenfield – Nick Pepper
Kevin Sussman – Walter
Salma Hayek – Sofia Reyes
Lindsay Lohan – Kimmie Keegan
Freddy Rodríguez – Gio Rossi
Alec Mapa – Suzuki St. Pierre
Grant Bowler – Connor Owens
Sarah Lafleur – Molly Meade
Adam Rodriguez – Bobby Talercio
Angelica Vale – Angelica

FOTOGALERIE

ZAJÍMAVOST

V telenovele Ugly Betty hlavní hrdinka ráda sledovala v televizi telenovelu Vidas de fuego (Lives of five), která byla opravdu natočena. Minitelenovela má 12 dílů dlouhých asi 2 až 4 minuty, které byly ke zhlédnutí na internetu. Vypráví příběh odehrávající se na ranči zámožné rodiny Rivera, která zaměstnává krásnou služku…V této minitelenovele si zahráli Marlene Favela, Sebastián Rulli, Ninel Conde, Helena Rojo a Eduardo Rodriguez.

Po skončení telenovely Vidas de fuego se protagonisté seriálu Ugly Betty dívali na novou telenovelu Muchas Muchachas (Dancing queens). Tato telenovela sleduje osudy nemotorné servírky Lourdes, která pracuje v tanečním klubu Sparkle – sexy varieté, kde probíhají různé boje mezi tanečnicemi… Zahráli si zde: Paty Manterola, África ZavalaSherlyn, Arturo Carmona, Marco Mendez a Rodrigo Nehme.

Další minitelenovelou byla Los Pecados del corazon (Sins of the Heart), kde si zahráli Galilea Montijo, Jackie García, Rafael Amaya, Jose Luis Resendez. Hlavní hrdinkou je Selena Delgado, která se má provdat za muže, kterého nemiluje…

Betty také sledovala telenovelu Asesinato por Muerte (Murder by Death), jenž popisovala příběh detektiva, který vyšetřuje mocného obchodníka jménem Mateo Martinez. Zde si zahráli Víctor Noriega, Altair Jarabo, Luz Elena González a Valentino Lanús.

VIDEOGALERIE

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *