Santa Diabla

santa-diabla01-jpg

Santa Martínez je krásná žena prostého původu, která celý život žije ve svém rodném městě Marrero. Její životní láskou je Willy Delgado, za kterého se provdala a společně mají syna jménem Willy. Život Santy se však brzy zcela změní…
Willy je najat jako učitel hudby pro dívku Danielu, která je vnučkou bohatého právníka Gaspara Cano. Pro Willyho je to skvělá příležitost, protože dostane dobrý plat a může tak uživit svoji rodinu. Nicméně, nic není tak pozitivní, jak by se mohlo zdát. Matka Daniely – Bárbara Cano, je žena, která ráda svádí muže a neustále si musí dokazovat svoji krásu. Přestože je vdaná, nezastaví se před ničím, aby získala Willyho pozornost. Vše se zkomplikuje, když Willy zjistí, že Daniela bere drogy. Ta nechce být odhalena a propukne v hněv a nenávist. Daniela a Bárbara se rozhodnou pomstít. Vymyslí si tedy, že Willy dívku obtěžoval. Zoufalý Willy se přizná Santě, že je nevinný a společně se rozhodnou s touto situací vypořádat. Jenže past, kterou připravila Bárbara je nevyhnutelná, a proto Willy přesvědčí Santu, aby i se synem opustila zemi, aby se nestali obětí také oni. Díky lžím a falešným důkazům je Willy odsouzen k 30 letům vězení.
Santa svého manžela pravidelně navštěvuje a obdrží radostnou zprávu, že existuje možnost přezkoumání případu jejího manžela. Aby však nebyl podvod odhalen, tak se bratr Bárbary Humberto rozhodne Willyho odstranit. Když jde Santa navštívit manžela do vězení, je jí sděleno, že zemřel při rvačce s ostatními vězni.
Santě se zhroutí celý svět a slíbí, že se pomstí všem, kteří zničili její rodinu. Vymyslí tedy plán, aby zničila všechny členy rodiny Cano. Kvůli tomuto plánu se musí změnit ze svaté Santy na ďábelskou Amandu. Jejím cílem je svést Humberta Cano a zajistit, aby byl neprávem obviněn za zločinu jako její manžel. Chce také ponížit Bárbaru, zničit její manželství a oddělit ji od jejího syna. Amanda je tedy schopna čehokoliv, aby se pomstila.
Nepočítá však s tím, že potká Santiaga, třetího z bratrů rodiny Cano. Santiago je milý, sexy a svůdný hudebník a Amanda se do něj zamiluje od prvního okamžiku, kdy jej spatří. Přesto, že je nevinný, je součástí rodiny Cano, a proto ho musí nenávidět… Jak se tedy Santa Diabla rozhodne? Pomstí se nebo využije příležitosti být znovu šťastná?

Překlad: Svatá ďáblice
Země výroby: USA
Rok výroby: 2013
Produkce: Telemundo
Píseň: Aarón Díaz a Carlos Ponce – Santa diabla

OBSAZENÍ

Gaby Espino – Santa Martínez / Amanda Braun
Aarón Díaz – Santiago Cano
Carlos Ponce – Humberto Cano
Ximena Duque – Inés Robledo
Wanda D’Isidoro – Bárbara Cano
Frances Ondiviela – Victoria Colleti
Ezequiel Montalt – Jorge Millan
Jeimy Osorio – Mara Lozano
Lis Vega – Lisette Guerrero
Zully Montero – Hortensia de Santana
Fred Valle – Gaspar Cano
Virna Flores – Paula Delgado
Eduardo Orozco – Arturo Santana
Kenya Hijuelos – Lucy Medina
Alberich Bormann – Iván Cano
Raúl Izaguirre – Vicente Robledo
Luis Caballero – Carlos Colleti
Gerardo Riverón – Milton Reverte
Beatriz Valdés – Begoña Flores
María Raquenel – Tránsito
Javier Valcárcel – Pancho Robledo
Ana Osorio – Daniela Milan
Lincoln Palomeque – Willy Delgado
Gilda Haddock – Francisca de Cano
Jorge Eduardo García – Willy Delgado Jr.
Francisco Porras – Marcos Aguilar
Roberto Mateos

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Ivy

    Tato telenovela je vskutku jiná než ostatní, prostě neskončí tak, jak by to mohl člověk očekávat. Je to takový hořko sladký konec, i když já od začátku fandila Humbertovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *