Geraldine Bazán

Geraldine se celým jménem jmenuje Rosalba Geraldine Bazán Ortíz. Narodila se 30. ledna 1983 v hlavním městě Mexika rodičům Rosalbě Ortiz Cabrera a podnikatelovi Manuelovi Antoniovi Bazanovi. Má bratra jménem Angel Claude, který je také hercem. Žije ale ve Spojených státech amerických v Miami. Mluví dobře španělsky i anglicky.

S herectvím začala již v pěti letech. V Mexiku nejprve začala studovat muzikál a následně prošla několika hereckými školami: CAPDEC de la ANDA, M&M Studio Patricia Reyes Spíndola Actors Workshop, Carlos Ancira’s Actors Studio, Luis Felipe Tovar Set, Luis del Llano’s Concepts, Training Center patřící Televise a JDuvergere DanceIII Studio.

Nejprve tedy začala působit v Mexiku, kde natočila několik telenovel. Následně se přestěhovala do USA, kde natočila také svůj první anglicky mluvící film In the Time of the Butterflies z roku 2001, kde si hlavní roli zahrála Salma Hayek. Během své kariéry si vyzkoušela také divadlo a dokonce také zpěv. Po účinkování v pořadu Siempre en Domingo, kde zazpívala píseň “Juguemos a cantar”, ji nabídli se přidat k pěvecké a taneční skupině “Cotorras”, následně pak prošla dalšími skupinami a to “Scorpio” a “Petit”. V průběhu natáčení telenovely Como en el cine pak společně s Marianou Torres, Alejandrou Lazcano a Alejandrou Ley vytvořila skupinu “Rouge”, se kterou natočila stejnojmenné album.

Geraldine se ráda zapojuje do charitativní činnosti a jiných organizací. Spolupracovala s Women Fair, Amigos for Kids, Latin Book Festivals, podporuje nadace Televisy a TV Aztecy, Movimiento Azteca, Teletón v Mexiku, Panamě a Guatemale. Dále podporuje americké sociální a charitativní organizace zabývající se diskriminací, rakovinou, paralympiádou, AIDS, lidmi bez domova a zúčastnila se také akce Celebrity Run 5k.

S hercem Gabrielem Soto má dvě dcery Elissu Marii a Alexu Mirandu, ale již spolu nejsou.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. terez

    dokonalá žena..chtěla bych mít vlasy jak ona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *