Geraldine Bazan již brzy porodí

Herečka Geraldine Bazan už odpočítává jen pouhé dny do porodu svého druhého dítěte. Společně s hercem Gabrielem Sotem čekají svou holčičku, která by se měla narodit třetí nebo čtvrtý týden v únoru, prý snad 22.2.2014. Herečka se svěřila médiím, že těhotenství probíhalo velmi klidně a bez problémů, akorát ji bolí záda, s čímž prý u prvního těhotenství neměla problém, ale jinak si to užívá. Přeje si, aby se miminko narodila přirozeně. Svou první dcerku Elissu měla před pěti lety císařským řezem, ale po konzultacích s doktorem, by neměla mít problém holčičku porodit normální cestou. Vyjádřila, že Gabriel má z porodu trochu obavy, ale prý to byl on, který poprvé vnukl Geraldine myšlenku, jestli náhodou není v jiném stavu, což se následně potvrdilo. Prý viděl, že má jiný výraz ve tváři.

Pár si nejprve myslel, že čeká chlapečka, a tak mu koupili vtipný dudlík s knírkem. Protože to bude holčička, zdědí oblečení a výbavu po své starší sestřičce Elisse.

Samotný porod proběhne v hlavním městě Mexika a ne v USA jako u Elissy. Geraldine upřesnila, že má americké občanství, takže o něj mohou požádat i pro své dítě. Rozhodli se tak, neboť Gabriel má nyní tour v rámci Mexika a Elissa tam chodí do školky.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Zdenka

    Máte tam plno chyb, jejich dcerka se nejmenuje Elissa, ale Elisa Marie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *