Koronavirus se ani hvězdám telenovel nevyhýbá…

Koronavirus COVID-19 se roztáhl do celého světa a nedělá rozdíly. Sociální sítě celebrit sice nejsou zasypány fotkami s rouškami, tak jako u nás, ale většina z nich je doma, ale bohužel u některých celebrit byla nákaza potvrzena.

Jednou z nich je Danna García. Kolumbijská herečka vycestovala do Španělska z pracovních důvodů jen den předtím, než tam vyhlásili nouzový stav. V průběhu svého pobytu se nakazila a momentálně pobývá v karanténě v Madridu v domě rodičů svého přítele. Bohužel se momentálně nemůže vrátit do Mexika, kde žije, za svým synem. Na sociálních sítích si také stěžovala na absurdní ceny letů.

AKTUALIZACE 21.3.2020: Podle nejnovějších informací byla Danna převezena do nemocnice s tlakem na hrudi, horečkou a bolestí hlavy. V jednom ze svých prvních videí týkající se nemoci (viz níže) uvedla, že její symptomy jsou lehké, že se cítí velmi dobře. To se však bohužel během pár dnů změnilo. 

Dalším nakaženým je mexický herec Pablo Lyle (Verano de amor, Cachito de cielo, La sombra del pasado atd.). Je to již téměř rok, co byl herec obviněn z napadení 63letého muže v Miami, který následně zemřel. Plánovaný výslech byl díky koronaviru dočasně odvolán. Pablo je tak v karanténě ve svém domě.

Herečka Cristina Urgel, která si zahrála např. v La reina del sur, je možná také infikována. U jejího manžela byl koronavirus potvrzen a momentálně nepobývá s rodinou. Herečka a ani její děti nemají žádné příznaky, proto ani nebyli testovaní.

Dalšími nakaženými je moderátorka Odalys Ramírez a její manžel herec Patricio Borghetti. Patricia možná budete znát spíše jako otce malého Santina, který se narodil z lásky Patricia a herečky Grettel Valdéz. Bohužel malý Santino je nyní s u tatínka v karanténě a Grettel ho teď 2 týdny neuvidí. 

View this post on Instagram

Gracias por estar al pendiente los amo

A post shared by Grettell Valdez (@grettellv) on

Rovněž bylo pozastaveno kvůli viru také natáčení některých telenovel, např. peruánské telenovely Dos Hermanas, mexické Te doy la vida (v hlavních rolích José Ron, Eva Cedeño a Jorge Salinas), 100 días para enamorarnos od Telemunda.

Televisa potvrdila, že 2 její zaměstnanci byli infikováni koronavirem.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *