Carla Giraldo

Herečka a modelka Carla Evelyn Giraldo Quintero se narodila 30. srpna 1986 ve městě Medellín, Kolumbie. Je jedináček a jejími rodiči jsou Manuel Giraldo a Charo Quintero, která pracovala jako maskérka. Právě díky své matce se dostala do blízkosti natáčení televizních seriálů a tento svět si zamilovala. Začínala jako komparz v telenovelách Tiempos difíciles a La otra mitad del sol. Do podvědomí diváků se zapsala v roce 1999, kdy si zahrála hlavní hrdinku v dětském věku v telenovele Me Llaman Lolita. V této roli ukázala svůj herecký talent, velice se jí proslavila a byla za ni také nominována na cenu TV y Novelas.

Carla si poté zahrála v řadě telenovel, například: Francisco el Matemático, Pobre Pablo, La diva, Verano en VeneciaLa Traicionera, El ClonLa ruta blancaFlor salvajeLos herederos Del MonteLos GraduadosNora, La Emprendedora,…

Carla se veřejně přiznává ke své bisexuální orientaci. Spekulovalo se také o jejím románku s Christianem Meierem. Nyní je maminkou dvou synů Adriana a Damiána. Tatínkem obou chlapečků je Carlin přítel známý DJ Mauricio Fonnegra.

Ohodnoť tento příspěvek:

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.