Alejandra Barros

Alejandra Barros Del Campo se narodila 11. srpna 1971 v hlavním městě Mexika.

Vystudovala herectví v New Yorku a poté nastoupila také do broadwayského tanečního centra, vyzkoušela si také step a jazz. Po několika letech života v New Yorku se rozhodla vrátit zpátky do Mexico City, kde nastoupila opět do herecké školy, aby vylepšila své schopnosti.

Její první telenovelou byla Huracán, velmi ji proslavila role v Mariana de la Noche, kde si zahrála společně s Jorge Salinasem. V roce 2010 natočila romantickou komedii No Eres Tu, Soy Yo, která se stala nejvýdělečnějším filmem v mexické filmové historii. Od té doby jsme ji mohli vidět například v telenovelách Quiero Amarte, La sombra del pasado, La doña či Buscando a Frida.

Herečka si svůj osobní život hlídá. Víme ale, že byla vdaná za podnitele Luise Manuela Peraltu Villareala, se kterým se rozvedla v roce 2003 (ten později randil i s herečkou Anette Michel). Mají společného syna Luise Manuela Jr. Později chodila s režisérem a producentem Gustavem Lozou. Jejich vztah však skončil a Alejandra prohlásila, že nemá nic dobrého, co by o něm řekla. Gustavo byl později obviněn ze sexuálního obtěžování herečkou Karlou Souzou. Momentálně je ve vztahu s podnikatelem Josém Gómezem Báezem.

3/5 - (4 votes)

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *