Anette Michel

Anette Michel Carrillo se narodila 30. 6. 1971 v městečku Guadalajara, Mexiko. Její první zkušeností před kamerou byla role ve filmu o životě modelky. Poté prošla hereckou školou Centro Formacion Actoral při televizi Azteca. Pak moderovala show Hollywood a následovala první role v telenovele Al norte corazon. Zde se také setkala se svým prvním manželem Jorgem Luisem Pilou. Jejich manželství se ale rozpadlo. Anette si zahrála v telenovele Marea Brava a u nás známé telenovele Cuando Seas Mía, kde se zamilovala do Rodriga Abeda, se kterým v telenovele hráli intrikánské manžele Barbaru a Fabiana.

Jejími dalšími telenovelami jsou La otra mitad del sol, Se busca un hombre, Pasión morenaLa mujer de JudasSecretos de familia,…

Anette je nejen úspěšnou herečkou, ale také populární moderátorkou. Největší úspěch jí přinesla show Tempranito. Nyní již několik sezón moderuje kuchařskou show MasterChef.

Anette se věnuje také divadlu a modelingu, je tváří mnoha značek, hrála v reklamě na šampony Head & Shoulders, na léky Sensibit a je tváří luxusní obuvi značky Cklass.

Jejím manželem je Gregorio Jiménez, společně mají syna jménem Nicolás.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. Miranda

    Ona je strašně krásná ! A taky dobrá herečka v telenovele Cuando ses mia to hrála fakt dobře 🙂

  2. Erika

    ano je poravdu moc krásná žena.v telenovele cuando seas mía hrala Barbaru Castrejonovou De Sanchez Serranovou 😆

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *