Thalía navštívila Mexiko

Thalía má velký úspěch se svým albem Habítame Siempre, je platinové a to už potřetí! Zároveň také získala zlatou desku za Viva tour. Z New Yorku, kde žije, si zajela na výlet do Mexika, kde se potkala se svými fanoušky a společně tyto úspěchy oslavili, ale zároveň měla možnost vidět svou rodinu – na fotkách v galerii ji uvidíte s babičkou a sestrou, herečkou Laurou Zapatou.

Pro fanoušky byla její návštěva náročná, neboť na ní museli velmi dlouho čekat, jak se svěřil médiím jeden z fanoušků. Poté, co se objevila na pódiu, čekalo ji podepisování 500 alb Viva Kids Vol. 1 a následně pak získala zmíněná ocenění. “Velmi vám děkuji za lásku, kterou mi věnujete. Potěšení je na mé straně. Dojímá mě to a všechny vás miluji. Jsem ráda, že jsem vás mohla navštívit. Vy jste mé zlato, děkuji vám.” řekla v průběhu akce.

Rovněž v průběhu akce si stěžovala, že je od svých fanoušků příliš daleko, proto několikrát pódium opustila a vydala se blíže ke svým fanouškům. Na tuto akci se sjeli fanoušci nejen z Mexika, ale také např. i z Brazílie.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentář (1)

  1. Dominika

    Aj zo Slovenska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *