Ninel v nové divadelní roli

Ninel Conde si zahraje v divadelní hře po boku úšpěšných hereček jako Carmen Salinas či Patricia Reyes Spíndola, dále je potvrzena také Ofelia Medina, Nailea Norvind a Niurka Marcos a herec Sergio Sendel. Jedná se o hru s názvem Baño de Mujeres, kterou produkují Gabriel a Salvador Varelovi. Tato hra se začala hrát v roce 2011.

Ninel publikovala na svém Instagram účtu první fotografii, kterou můžete vidět v galerii, a na svém Twitteru zveřejnila příspěvek o tom, jak je ráda, že může pracovat na této hře s takovými velkými herečkami.

Díky této nové roli ale bude muset prý opustit svou roli současnou. Tou je role Eleny v divadelní hře Aventurera. Tato divadelní hra se hraje již dlouho a před Ninel si tuto roli zahráli např. Edith González, Sabine Moussier či Itatí Cantoral. Kdo tedy bude novou Aventurerou?

BONUS 1: Máme pro vás bonusovou zprávu týkající se Ninel, ovšem není příliš pozitivní. Ninel nyní byla na dovolené ve francouzckých Alpách za účelem užít si sněhu a zalyžovat si. Bohužel si v průběhu zranila koleno a teď se léčí. Naštěstí to bylo ale jen to koleno.

BONUS 2: V listopadu jsme vás informovali o tom, že Ninel se stala tváří sušenek Emperador. Reklamy byly natočeny celkem tři a ta první už byla i odvysílána. Podívat se na ni můžete ve videogalerii.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (2)

  1. Zuzka

    Tak, tuhle herečku znám, jenom z Pomsty… 😉

    1. Klára

      Taky sem jí viděla jen v Pomstě a bylo to už teda hrozně dávno.. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *