Nejvíce sexy muž – William Levy

Časopis People en Español vybral jako nejvíce sexy muže roku 2012 herce Williama Levy. V exkluzivním rozhovoru promluvil o svém vztahu s Elizabeth Gutiérrez a přiznal, že momentálně jejich svatba nebude. William řekl, že nejlepší školou pro něho byl život po boku matky, tety a babičky, protože se dozvěděl, co ženy opravdu chtějí.

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (8)

 1. anna 55

  Blahoželám, vyžaruje zvláštnu charizmu, sex-pil má v sebe, jeho úsmev a zvlášny pohľad očí, je sa načo pozrieť.

 2. viera

  Je to pekný chlap, to už ani netreba snáď komentovať, tu jeho upejpanú silikonovú krásku musí z toho uchytiť. Podľa toho čo na internete čítam a vyjadrení W.L. vydávať sa chce iba ona a na to treba dvoch. Ešte že aspoň jeden má rozum.

 3. Gaby

  Naprosto souhlasím 🙂 William je prostě nej 🙂

 4. Evka

  nejkrásnější chlap z telenovel ♥

 5. VLADKA

  Překrásný muž,kouzelný úsměv a ty oči…

 6. Jana

  Chlap jak se patří

 7. yinloveyang

  Nežen se do manželství, Williame… má slova 🙂 Jinak je mi sympatický a nechápu, proč s ním má herec Fernando Colunga takový negativní vztah, asi jsou prostě hrozně jiné povahy. A nebo pan Colunga prostě žárlí, že už není mladý 😀

 8. verona

  nesuhlasim -pretoze laska cez papier a rybie bozky nie je laska ale podvod -isty pan ma dost hruby xicht a hrube pery ktore su stale cerveneako u upírov-vo filme eby skutocne vyzeral inak-telenovely su ako cervena kniznica nerealne !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *