Jak dopadl Williamův quickstep?

Máme za sebou další pondělí, kdy se v USA ve večerních hodinám uskutečnilo druhé kolo taneční soutěže Dancing With The Stars. Tentokrát byl William Levy s Cheryl posledním tanečním párem večera a zatančili quickstep. William se tohoto tance bál, protože se jedná o tanec standardní, ne latinský, takže v tomto případě mu jeho kubánská krev nepomohla, přesto se mu ale tanec velmi podařil, a William měl opět velký potlesk. Pár od poroty získal 25 bodů (2x devítku a 1x sedmičku), k nimž se přičetlo 24 bodů z prvního kola, které získali za chachu. S celkovým počtem 49 bodů se celkově umístili na krásném druhém místě, za zpěvačkou Katherine Jenkins.

V průběhu pondělního večera v publiku opět nechyběla Elizabeth Gutierrez, tentokrát v doprovodu syna Christophera, který tatínkovi držel palce. Brooke, moderátorka pořadu, se Williama zeptala, jak se mu líbí popularita, kterou více méně ze dne na den získal v USA, herec odpověděl, že kromě narození jeho dětí je to nejlepší věc v jeho životě.

William se v rozhovoru, který proběhl v pondělí, pro časopis People svěřil, že si chrání své soukromí. William vysvětlil, že se stále srovnává s popularitou, kterou v poslední době získal, a zvyká si na ni, ale odmítá hovořit o svém soukromém životě, o tom, zda je single nebo ne. K tomu řekl: “Soukromí je jediná věc, kterou můžeme mít pouze pro sebe.” Když reportér zavtipkoval, že by měl více hlasů, kdyby byl single, William odpověděl, že rád sdílí s lidmi, ale ne všechno. Ovšem je jediná věc z jeho soukromí, kterou ignorovat nemůže, jde o jeho dvě děti. O nich řekl: “Moc se jim líbí, že účinkuje v Dancing With The Stars. Užívají si to, že jsem tady. Dokonce jeden z mých dětí se na mě dnes přišel podívat (Christopher na druhém tanečním večeru).” Následně dodal, že děti mu změnily život – k dobrému.

Jistě všichni chápeme, proč si hlídá své soukromí, ale proč nechce hovořit o Elizabeth? Vždyť ona tam sedí v první řadě, je matkou jeho dětí, jsou spolu již několik let, všichni to víme, ale on se o ni ani nezmíní? Za tím asi něco bude… Ale teď zpátky k Dancing With The Stars.

V úterý proběhlo první vyřazování. Došlo k celkové rekapitulaci všech výkonů a jejich ohodnocení porotci.  Vyřazena byla česká tenistka Martina Navrátilová.

Cheryl v průběhu pondělního večera vyzvala diváky, ať posílají hlasy, protože prý čím déle tam William zůstane, tím více se bude v soutěži odhalovat, tedy bude mít čím dál méně oblečení. V úterý před vyřazováním William řekl, že ještě nechce skončit, že ještě nebyl nahoře bez a smál se, takže se máme asi na co těšit, jen ať to moc neodkládá, abychom se když tak dočkali 🙂 Konkurence je totiž v této sezóně velmi, ale velmi velká, je tam hodně kvalitních tančících celebrit.

V příštím pondělním kole Cheryl a William zatančí salsu, která patří mezi Williamovy nejoblíbenější tance.

[youtubegallery]
2. taneční večer|http://www.youtube.com/watch?v=Oki_rmst_Eg
Reportáž o Williamovi|http://www.youtube.com/watch?v=eyh0zRuDy6U
[/youtubegallery]

5/5 - (1 vote)

Mohlo by tě také zajímat:

Komentáře (5)

 1. viera

  Budeme mu držať palce, a ďakujeme za perfektné informácie

 2. Anna 55

  Wili quickstep zatančil na očakávanie veľmi dobre, ale ďalšie kole bude ešte lepšie, pretože je to jeho najobľubenejší tanec “salsa”.Zatiaľ robí veľmi dobre, že si drží súkromie a nehovorí nič o Eli i napriek tomu, že ho podporuje a je sním zatiaľ pri každom vystúpení. Nie je dôležité s kým ho novinari nafotia, ale aké hodnoty nám divákom prináša. Držím mu palce a prajem veľá úspechov. Ešte snáď k veku ELI- nie je pravda, že bude mať 35 rokov, lebo sa narodila 1.4.1979.

 3. viera

  Jej vek nie je podstatný, ale ona sa k nemu absolutne nehodí. To je len moj názor. On bude vždy pri nej vyzerať ako jej mladší brat.

 4. Anna 55

  Vierka, máš pravdu na ELI je to tvoj subjektívny názor. Verím, že Willi hodnotí u ELI niečo viac, ako vonkajšiu krásu. Je veľmi citlivá a hodná nosiť meno matky jeho deti.

 5. viera

  Anka ja som o nich tak veľa prečítala,o ich žiarlivosti, o . ich rozchodoch ,o ich neverách že som na pomykove, že by to niekedy malo byť dobré. Je pravda to, že majú dve prekrásne deti, čo by bolo na škodu kvoli deťom. Ale zase buďme úprimné, keď raz boli partneri v stave rozchodu, či to tie deti zachránili. Obidvaja majú veľa príležitosti na neveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *