Nejméně úspěšné telenovely roku 2019

Nedávno jsme vám přinesli žebříček těch nejsledovanějších telenovel loňského roku. Nyní se zaměříme na ty, které nedosáhly očekávaného úspěchu.

Telenovela Doña Flor y sus dos maridos měla na kanále Univisión premiéru 15. dubna v hlavním čase. Kvůli nízké sledovanosti však byla již po týdnu přesunuta. To stejné potkalo i seriál El Barón z dílny Telemunda, který byl také “odsunut” z hlavního vysílacího času.

Politické drama Preso No.1 na kanále Telemundo skončilo dokonce o měsíc dříve, než se očekávalo, a tak místo 64 kapitol, které jsou dostupné na Netflixu, bylo odvysíláno jen 44.

Psychologický seriál No te puedes esconder v hlavní roli s Blancou Soto byl také propadákem, ačkoliv měl být návratem herečky po úspěchu telenovely Señora Acero. Seriál měl velice špatnou sledovanost, ale naštěstí má jen 10 epizod, takže se vysílal pouhé dva týdny.

Velkého úspěchu v loňském roce nedosáhly telenovely Un poquito tuyo, kde hráli Marjorie de Sousa a Jorge Salinas ani první gay telenovela Juntos el corazón nunca se equivoca či druhá řada telenovely Por amar sin ley.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *