Nejsledovanější telenovely roku 2019

Každý rok má ve španělsky mluvících zemích premiéru zhruba 20 nových telenovel a nejinak tomu bylo i v loňském roce. Která z telenovel však byla mezi diváky nejúspěšnější?

První místo v žebříčku obsadila druhá řada úspěšné telenovely La Reina del Sur v hlavní roli v Kate del Castillo. První díl byl vysílán 22. dubna a průměrná sledovanost se pohybovala okolo 2,36 milionu diváků, čímž se stala nejsledovanějším seriálem roku 2019. Po tomto úspěchu se spekuluje o natočení třetí řady.

S téměř dvěma miliony diváky se na druhém místě umístila již sedmá řada seriálu El señor de los cielos, která měla premiéru v říjnu. Tato série skončila smrtí hlavního protagonisty Aurelia Casillase, kterého hraje Rafael Amaya.

Nové verze úspěšné telenovely La Usurpadora, kde si hlavní roli zahrála Sandra Echeverría, měla premiéru v září a první díl si nenechalo ujít 1, 75 milionu diváků. Také mexická telenovela Ringo, kterého hraje José Ron byla ve sledovanosti úspěšná. První díl si nenechalo ujít  1,69 milionu diváků, kteří dokonce prosí o natočení druhé řady.

Mohlo by tě také zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *