Natalia Oreiro si zahraje v novém filmu
Natalia Oreiro bude natáčet nový film, kde si zahraje po boku amerického herce Willema Defoe (např. Spiderman). Film se bude jmenovat Underwater (Pod vodou) a režírovat ho bude Alejandro Chomski. Bude celý v angličtině. Natáčet se bude v Kanadě od letošního září. Natalia je ze spolupráce nadšená, svěřila se, že měla možnost se již s Willemem potkat a je to pro ni velká pocta.
V galerii mimochodem najdete pár fotek Natalie se synem Merlínem. Také se podívejte na její poslední videoklip.
Mohlo by tě také zajímat:
- Natalia Oreiro v nové telenovele
- Natalia Oreiro si zahraje v hororu
- Natalia se vrací na obrazovky
- Natalia Oreiro ukázala bříško
- Natalia Oreiro nominována na ocenění Gardel







